Logo

Černooké Zuzany míří na filmová plátna

3. 1. 2017
1230_400px_slide_web_cernooke_zuzany_film

Bestseller Černooké Zuzany se dočká filmového zpracování. Vynikající thriller spisovatelky Julie Heaberlinové zaujal režiséra Roda Lurieho, který má na svém kontě snímky jako Nic než pravda či Poslední pevnost s Robertem Redfordem v hlavní roli. Práce na scénáři začaly už v loňském roce.

 
Černooké Zuzany jsou příběhem dívky, která přežije útok sériového vraha. Sedmnáctiletá Tessa je nalezena mezi kostmi na palouku porostlém žlutým kvítím. Z osudného dne nemá příliš vzpomínek, přesto její svědectví dostane za mříže nebezpečného šílence. Nebo si to alespoň myslí. Po mnoha letech jí před oknem vykvetou černooké zuzany – květy, na nichž ji nalezli kdysi polomrtvou. Tessa začne pochybovat o tom, že za mřížemi skončil ten správný člověk. Hrozí jí a její dceři nebezpečí? Tessa se pustí do zběsilého pátrání po skutečném vrahovi, které odhalí víc, než by si sama přála.
 

Lurie bude produkovat spolu se svým partnerem z Battleplan Marcem Frydmanem. V současné době pracují mimo jiné také na šestihodinovém miniseriálu o životě T.E. Lawrence, který je známý jako Lawrence z Arábie, který vyrábějí pro Fremantle International. Lurie a Clive Bradley píšou scénář.

 

Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide