Logo

Recenze Antistresové omalovánky Cizinka (Petra Šantorová)

26. 3. 2016
Boom antistresových omalovánek mě docela minul. U nás v knihkupectví jdou na dračku, pořád je po nich sháňka a hlavně neustále vychází nové a nové tvary, kruhy nebo tetování k vybarvování. Říkala jsem si, co na tom všichni mají? Teď už to vím. Dostala jsem možnost zrecenzovat omalovánky na motivy Cizinky a jsem nadšená. Nejenže jsou omalovánky krásně zpracované, ale jakmile se na ně jednou vrhnete, už Vás nepustí.
 
cizinka_omalovanky_3D
Cizinku jistě každý zná ze stejnojmenného románu Diany Gabaldon a někteří ze seriálu, který se stal mezi diváky velice oblíbeným. I mě pohltil příběh Jamieho a Claire natolik, že nutně potřebuji vše, co na motiv Cizinky existuje. Knihy jsou samozřejmostí, seriál je krásný doplněk příběhu a omalovánky byly už jenom takový bonus, se kterým můžete znovu prožít tento milostný příběh.
 
Obrázky, které jsou mimochodem krásně zpracované, jsou seřazeny podle příběhu a ke každému z nich je přidán úryvek z knihy, který nám připomene, co se na daném obrázku v příběhu událo. 
 
 
První obrázek, který jsem vymalovala. Podnik paní Bairdové v Inverness.
První obrázek, který jsem vymalovala. Podnik paní Bairdové v Inverness.
Sečteno podtrženo omalovánky jsou skvělou relaxací spojenou s příběhem, který všichni tolik milují. Já jsem si je velmi oblíbila a občas se ke mně přidá i přítel a nakonec vybarvujeme spolu.
 
A abychom měli všechny informace o Cizince pohromadě, tak Nakladatelství Omega vydá v září tohoto roku druhý díl knihy s názvem Vážka v Jantaru, který bude v novém kabátku a i s novým překladem a také nezapomeňte, že 9. dubna 2016 nám začíná druhá série seriálu a také pro fanoušky, kteří si potrpí na českém dabingu mám dobrou zprávu, dnes tj. 26.3.2016 můžete na Prima Love sledovat první díl Cizinky v nově připraveném dabingu. 
 
Můj oblíbený obrázek, pevnost Leoch. Už se na něj těším.
Můj oblíbený obrázek, pevnost Leoch. Už se na něj těším.

Krásný dárek nejen pro fanoušky knižní a filmové série Cizinka od autorky Diany Gabaldon.

V těchto úchvatných omalovánkách najdete 45 ilustrací, které Vás provedou životním příběhem Claire Randallové a Jamieho Frasera. Jejich barvami prosycený svět čeká jen na to, až se ho vydáte prozkoumat. Ponořte se do bujných zelených lesů Skotska, potkejte anglické vojsko v rudých uniformách a seznamte se s tradičními skotskými kilty.

Nechte se přenést do barevného světa roku 1743 a popusťte uzdu své fantazii!

Všechny překrásné černobílé obrázky pocházejí od renomovaných ilustrátorů jako je Alarcón, Yvonne Gilbert, Craig Phillips, Jon Proctor, Tomislav Tomić a Rebecca Zomchek.

 

Druhý vymalovávaný obrázek v pořadí. Claire u Craigh na Dun. Ještě ho musím dodělat.
Druhý vymalovávaný obrázek v pořadí. Claire u Craigh na Dun. Ještě ho musím dodělat.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide