Logo

Recenzní konkurz na připravovanou novinku Příšerné tchyně

6. 6. 2018
Priserne_tchyne_3D
V pohádkách jsou macechy zlé. A i ve skutečném životě není dobré se jim podřizovat. O tom je Angelika Lagermark přesvědčena. Ze zkušenosti.
 
Před šesti měsíci chytila Angelika svatební kytici, a teď se nemůže dočkat svatby. Ale Angelika má pochybnosti. Je Magnus ten pravý? Jeho matka Judith, která se po nehodě ve vlastním bytě k Angelice nečekaně přestěhovala, rozhodně není spolubydlícím, jakého Angelika chce. Život je boj. Angelika nikdy neměla děti, po kterých strašně toužila, ale když jí do života vstoupila malá Folke, dostala šanci být jejím dospělým vzorem. Folke trpí selháním ledvin a potřebuje transplantaci. Ale najít dárce není snadné. A jak mluvit s dítětem, které klade závažné otázky týkající se smrti?
 
Angelika se svou sestrou mají na Gotlandu dvě zavedené kadeřnictví, ale ve skutečnosti mají jiný cíl: pomáhají lidem najít lásku. Setkáváme se s Egilem, který trpí posttraumatickým syndromem, protože jeho přítelkyně mu oznámila, že by si měli dát pauzu a získat nové zkušenosti. Nyní Egil dává každý týden do místních novin inzerát pod pseudonymem „Nezkušený“ a hledá ženy, které ho naučí umění lásky. Určitě potřebuje pomoc.
To, že se jdete nechat ostříhat do Salonu lásky, nikdy není náhoda. A nikdy není příliš pozdě na to najít lásku. Angelika vám již vychází vstříc!
 
„První kniha Anny Jansson byla božská, ale tahle je úplně nejbožštější! Oddechové čtení v celé své kráse, pláč i smích, pestré postavy a nádherné prostředí Gotlandu. K tomu spousta lásky. Kamarádství, partnerská láska, láska mezi rodiči a dětmi i láska k těm, kteří již nejsou mezi námi. Tento román je plný hřejivé naděje! Byla jsem velmi citlivá, když jsem knihu četla (přečetla jsem ji za jeden den, nemohla jsem přestat) a pochopila jsem, proč jsem si ji přečetla. Cítím se lépe, milována a mám dobrou náladu.“
Försvinner och stannar kvar, blog / SWE
1920x1080px_slide_kino_priserne_tchyne
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Příšerné tchyně

Přihlašte se na konkurz recenzování připravované novinky Příšerné tchyně.

Ten trvá do 25.6.2018. Po jeho ukončení dáme vědět na e-mail, zda se na vás usmálo štěstí.
Abyste se mohli konkurzu zúčastnit, je třeba splnit následující podmínky:
 
1. Mít svůj blog nebo webové stránky, které se věnují literatuře a knižním recenzím.
2. Stihnout napsat recenzi nejpozději do 20.7.2018 
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide