Logo

Recenzní konkurz na připravovanou novinku Syndrom loutky

1. 6. 2018
Syndrom_loutky_3D
Když osmiletý chlapec Peťa Uksusov sleduje, jak rusovlasá slečna padá z okna (jako loutka!), netuší, že tento zážitek nastartuje dvě největší posedlosti jeho života: loutky a Lizu.
Ještě tentýž večer si autista Peťa začíná hrát s loutkami ostatních dětí a předvádí naprosto unikátní dovednosti a nadpřirozené výkony. V jeho rukou panenky a loutky doslova ožívají.
Druhý den si Péťa všimne zrzavé holčičky v kočárku před obchodem s potravinami a uchvácen její krásou (vypadá jako panenka) se rozhodne, že jí unese.
Když se Liza vrátí k otci, Peťa zjistí, že je dcerou ženy, která spáchala sebevraždu. Péťa dlouhé roky nespouští dívku z dohledu, a když Liza začíná studovat vysokou školu, rozhodne se nadobro od otce odejít. Od otce, právníka s pochybnou pověstí a podivnými sexuálními úchylkami...
 
Jaká by to byla Dina Rubina bez skrytých záhad a rodinných tajemství plných ďábelsky spletitých detektivních hádanek. A bez komických souher okolností, takřka mystických šťastných náhod, a dokonce „skutečné“ temné síly – ovšem té je jen malá špetka, lehký náznak. Je to skutečně bezedný příběh, najdeme v něm jak staré kletby a proroctví, tak děsivé amulety v podobě břichatých loutek s „tajemstvími“. Ve skutečnosti to ovšem není román o marionetách. Žádné loutkové divadlo. Je to příběh o životě a o živých, přemýšlejících, trápících se a tápajících lidech.
Rafail Nudelman, literární kritik
1920x1080px_slide_kino_Syndrom_loutky
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Syndrom loutky

Přihlašte se na konkurz recenzování připravované novinky Syndrom loutky.

Ten trvá do 4.6.2018. Po jeho ukončení dáme vědět na e-mail, zda se na vás usmálo štěstí.
Abyste se mohli konkurzu zúčastnit, je třeba splnit následující podmínky:
 
1. Mít svůj blog nebo webové stránky, které se věnují literatuře a knižním recenzím.
2. Stihnout napsat recenzi nejpozději do 25.6.2018 
 *
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide