Logo

Blízko obzoru

Blizko_obzoru_3D nee

Když sedmnáctiletá Jessica poznala o tři roky staršího Dannyho, nikdy by neřekla, že se do něj může zamilovat, ani že dokáže ve vztahu překonávat ty nejtěžší překážky. Danny je neodolatelný, úspěšný a sebevědomý, vždy má výbornou náladu a nic ho nerozhází. Silný muž, který opustil rodinu a žije sám daleko od domova. 

S Dannym nabírá její bezstarostný život puberťačky úplně jiný směr. Brzy pozná, že jjeí první dojem z Dannyho byl velmi klamný. Čím blíže ho poznává a odhaluje pravdu o jeho dětství, tím beznadějnější se stává jejich společná budoucnost. 

Zatímco Jessica má před sebou zářnou budoucnost, Dannyho vyhlídky jsou temné. Jejich vztah se brzy změní na závod s časem, který nelze vyhrát. Unese Jessica tíhu Dannyho osudu?

PRAVDIVÝ PŘÍBĚH O LÁSCE, ODVAZE, DŮVĚŘE, BOLESTI, SEBEVĚDOMÍ, ODHODLÁNÍ A MOCI ODPUŠTĚNÍ

 BESTSELLER ČASOPISU BILD

PRODÁNO VÍCE NEŽ 250 000 VÝTISKŮ 

Z ohlasů čtenářů:

 „Úžasná kniha, která ve mně probudila tolik emocí jako žádná jiná.“

 „Tuto knihu všem doporučuji. Svět musí znát tento příběh.“

 „Jsem ohromená, rozrušená, otřesená, smutná i šťastná.“

399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Překladatel
Olga Vogelová
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
464
EAN:
9788073906047
Původní název:
DEM HORIZONT SO NAH
Skladem
ISBN:
978-80-7390-604-7
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
  • Recenze
  • Trailer
 

JESSICA KOCH (*1982) pochází z německého Ludwigsburgu a dětství prožila na vesnici mezi poli a koňmi. V sedmnácti letech se seznámila s Dannym, s nímž prožila neuvěřitelně silnou lásku, kterou však provázelo mnoho obtíží a komplikací. Tento vztah jí zcela změnil život a ukázal, že za úspěchem a sebevědomím se může skrývat i netušená druhá strana mince.

Svůj příběh poprvé sepsala již v roce 2003, ale nezveřejnila ho. Psaní pro ni představovalo spíše terapii a vyrovnání se se ztrátou přítele. Až za podpory manžela jej s velkým časovým odstupem dokázala vydat. Poté co román Blízko obzoru vyvolal u čtenářů velký ohlas, rozhodla se pokračovat románem o Dannyho těžkém dětství (Blízko propasti) a o jeho vztahu s Christinou (Blízko oceánu). 

V současnosti žije s manželem, synem a dvěma psy v blízkosti Heilbronnu.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide