Logo

Cesta k osobní moci

Path_to_personal_power

Nedávno objevený dosud nevydaný rukopis zakladatele osobního rozvoje Napoleona Hilla. 

Nadčasový text, jak dosáhnout úspěšnějšího a bohatšího života pomocí jednoduchých pravidel. Rukopis vznikl v roce 1941 jako pomocná ruka pro ty, kteří byli zasaženi Velkou hospodářskou krizí. Ale po útoku na Pearl Harbor a vstupu Ameriky do druhé světové války bylo vydání tohoto rukopisu odloženo – a poprvé se tak na pultech knihkupectví objevil až v roce 2017. 

Práce, objevená v archivu Nadace Napoleona Hilla, se skládá ze tří snadno pochopitelných lekcí, z nichž každá má tři části: stanovení si cíle, nastavení mysli a cestu k cíli. 

Tato kniha bude vaši mapou k načerpání sily, která je potřeba k dosažení bohatství, úspěchu a prosperity v životě. Jediné, co musíte udělat, je jít po této cestě.

Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073908867
Původní název:
The Path to Personal Power (The Mental Dynamite Series)
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-886-7
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Napoleon Hill byl americký spisovatel a teoretik úspěchu. Narodil se do chudé rodiny a navzdory krušným začátkům se vypracoval do různých vlivných pozic, které obyčejně příslušely mnohem starším lidem. Osudovým se mu stalo setkání s americkým průmyslníkem Andrewem Carnegie, který ho pověřil prozkoumat příběhy úspěšných lidí ve všech povoláních a sestavit ze svých poznatků „první filozofii osobního úspěchu na světě“. Pracoval jako motivační řečník, učitel a esejista, ale také podnikal v cukrářství a v devatenácti letech se stal nejmladším vedoucím důlním pracovníkem, jemuž se zodpovídalo 350 lidí. Jeho život opisoval sinusoidu výher a proher, ale Hill vždy zůstal věrný svému krédu: „Kdo se vzdá, nikdy nevyhraje. Kdo chce vyhrát, nikdy se nevzdá.“

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide