Logo

Co firmy neumí, lidé zvládnou

Co_firmy_neumi_lide_zvladnou_3D
Zužitkujte potenciál každého člena, jen tak vybudujete lepší tým!
 
V této skvostné knize naleznete snadno aplikovatelné, POZITIVNÍ a PRAKTICKÉ strategie, které pomohou vašim zaměstnancům zlepšit morálku výkonnost, produktivitu a výsledky. Máme možnost posunout svůj tým na vyšší úroveň!
 
Autor bestselleru 1001 způsob, jak motivovat zaměstnance 

„Dokonce i ten nejnadanější jednotlivec brzy pochopí tajemství k dosažení vyšších cílů. A tím je zvládnutí umění motivovat ostatní. Nikdo není ostrov; všichni jsme závislí na druhých a musíme s nimi celý život spolupracovat, abychom byli úspěšnější a dokonalejší.“  
Dr. Bob Nelson 
29 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
127x178 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
112
EAN:
9788073905088
Původní název:
Companies Don't Succeed, People Do: 50 Ways to Motivate Your Team
Skladem
ISBN:
978-80-7390-508-8
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

DR. BOB NELSON je považován za jednu z největších světových kapacit v oboru motivování zaměstnanců. Na celém světě bylo prodáno více než čtyři miliony jeho knih. V České republice je čtenářům dobře známa jeho publikace 1001 způsob, jak motivovat zaměstnance, která byla přeložena do více než dvaceti jazyků. Je prezidentem společnosti Nelson Motivation, Inc., se sídlem San Diegu v Kalifornii, která se zabývá školením zaměstnanců a poradenskou činností. Zejména však pomáhá firmám a manažerům zlepšit postupy řízení a správně motivovat jejich pracovníky. Pracuje též jako výkonný stratég pro otázky lidských zdrojů. Dříve spolupracoval s Dr. Kenem Blanchardem na jeho programu Minutový manažer a v současné době je osobním koučem Dr. Marshalla Goldsmitha, jenž je sám zařazován do desítky nejlepších světových koučů.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide