Logo

Co Kdy Víno: Zhubněte a ciťte se skvěle s jídlem ve stylu Palea, o přerušovaném půstu a víně

What_when_wine_3D

O přerušovaném půstu, víně, dobrém jídle a skvělém pocitu z vlastního těla

Jednoduché – skutečně! Přístup, který změní tělo na stroj na spalování tuku. 

Je možné jíst dobře, pít víno, a přitom ještě zhubnout? Melanie Avalonová je živým důkazem, že to je nejen možné, ale i neuvěřitelně jednoduché. Všechno závisí na 3 pilířích: co, kdy a víno. „Co“ se většinou zabývá Paleo stravou. „Kdy“ ukazuje, že krátký půst může ve výsledku znamenat spíše svobodu než omezení. A „víno“? Červená varianta tohoto lákavého moku je ve spoustě případů tajnou zbraní při hubnutí. Úspěšnost kombinace těchto tří faktorů objevila Avalonová po letech intenzivního výzkumu procesu regulace tělesného tuku. 

V knize Co, kdy, víno autorka sdílí svou cestu ke zdravějšímu životnímu stylu, své tipy a triky, které ji motivovali k opětovnému nastartování její kariéry. Kniha zahrnuje 50 lahodných Paleo bezlepkových receptů od šéfkuchařky Ariane Resnickové.

Rok vydání
2018
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Původní název:
What When Wine: Lose Weight and Feel Great with Paleo-Style Meals, Intermittent Fasting, and Wine
Připravujeme
ISBN:
  • O autorovi
  • Dotaz

Melanie Avalonová je herečka a spisovatelka SAG-AFTRA. Je členkou mezinárodní organizace Mensa International, držitelkou certifikátu pro Holistic Nutrition a kvalifikovanou odbornicí na víno od společnosti WSET (Wine & Spirit Education Trust). Avalonová žije a pracuje v Atlantě, GA a Los Angeles, CA.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide