Logo

Co se skutečně stane po smrti?

co_se_skutecne_stane_po_smrti_3D
Co se stane, když zemřeme? Dostaneme se do posmrtného života, jak praví většina náboženství? Zmizíme do nicoty s tím, jak se naše tělo obrátí v prach a popel? Andrew McLauchlin nabízí další, lepší odpověď.
Za přihlédnutí ke kosmologii, jejímž neznámějším zastáncem byl Stephen Hawking, přesvědčivě popisuje cyklicitu času a s ní související cyklicitu života a smrti. V momentě naší smrti se zrodíme do stejného života, jejž jsme právě opustili. Určitým způsobem je tedy věčný život skutečností a smrt pouhou fantazií.
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073908621
Původní název:
What Really Happens When You Die?
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-862-1
  • O autorovi
  • Dotaz

Andrew McLauchlin svou učitelskou dráhu v oblasti fyziky započal ještě předtím, než se dostal ke vzdělávání mladých lidí s poruchami chování. Této oblasti se věnoval i nadále a dodnes zůstává jeho velkým zájmem. Před několika lety jeho nadšení pro fyziku, přesněji řečeno kosmologii, znovu vzplálo při pomyšlení, že je-li čas nekonečný, vše, co se může stát, se i stane. Mohlo by se to týkat i našich životů? Někdo mu daroval knihu Stručná historie času od Stephena Hawkinga. Ta ho dostala na cestu zkoumání kosmologie, což vedlo k možnostem – jak věří, pravděpodobnostem – popsaným v této knize.

 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide