Logo

Čtyřhodinový startup

4hodinovy_startup_3D

Jak realizovat své sny, aniž byste dali výpověď

Felix Plötz tvrdí, že nemusíte být rozeným podnikatelem, abyste si mohli založit svou vlastní firmu. Tvrdí, že nikdy nebylo tak snadné jako dnes, podnikat a přitom také chodit do práce.

Ale kde vzít dobrý nápad? Mohu stihnout firmu i zaměstnání? A jak mám zjistit, zda můj koníček má potenciál vydělat peníze? Můžu začít nebo musím svého šéfa požádat o dovolení?

Felix Plötz má odpovědi na všechny tyto otázky. Odpovědi plné humoru, provokativních myšlenek a nápadů. Má po ruce i příklady lidí, kterým se to povedlo, lidí, pro které byla ekonomie španělskou vesnicí. Jeho denní čtyřhodinový program vám pomůže i najít dobrý podnikatelský záměr. Také vám odpomůže od obav z úředníků, byrokracie a nadřízených

Naučí vás, jak z cesty za podnikáním odstranit všechny překážky. Váš život může být svobodnější, bohatší a šťastnější - aniž by bylo nutné vzdát se jistoty zaměstnání.

349 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
216
EAN:
9788073906764
Původní název:
Das 4-Stunden-Startup: Wie Sie Ihre Träume verwirklichen, ohne zu kündigen
Připravujeme
Předpokládané vydání: 17.09.2018
ISBN:
978-80-7390-676-4
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Felix Plötz je průmyslový inženýr a pracoval ve velké korporaci, když souběžné rozjel svou první úspěšnou firmu, kterou posléze výhodně prodal. Své předchozí knihy na téma „motivace“ a „nezávislost“ vydával vlastním nákladem a všechny se staly bestsellery. Jeho Čtyřhodinový rozjezd dostal cenu knižního veletrhu ve Frankfurtu nad Mohanem a stal se též Spiegel bestsellerem. Felix Plötz je autor, podnikatel a řečník v Porúří.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide