Logo

Džusy a smoothies nabité vitamíny

Džusy a smoothies nabité vitamíny

Chcete-li zhubnout, mít dostatek energie, posílit imunitu a vypadat skvěle, je kniha Džusy a smoothies nabité vitamíny od známé výživové poradkyně Christine Bailey pro vás to pravé.

Jde o úžasnou sbírku lahodných nápojů, které poskytují organismu dostatek výživy a zlepšují jeho regeneraci. V uvedených receptech se používá celá řada zdraví prospěšných přísad překypujících živinami. Patří sem například superpotravinové prášky, mořská zelenina, bylinky, čaje, doplňky a zdravé i posilující tinktury.

Referenční část popisuje, jak vybrané superpotraviny příznivě působí na lidské zdraví. Přehledný seznam pak umožňuje rychle najít jeden z 115 vynikajících receptů, které pomáhají zhubnout, očistit trávicí soustavu, zvýšit hladinu energie, tlumit záněty, zlepšit mozkovou činnost, posílit imunitní systém a v neposlední řadě také prospívají vzhledu. Najdete zde i dvoudenní detoxikační bleskovku nabitou vitamíny, která vám ukáže, jak začít, abyste vypadali a cítili se skvěle.

249 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
180x216 mm
Jazyk
čeština
Vazba
brožovaný
Počet stran
160
EAN:
9788073903282
Původní název:
Supercharged Juice & Smoothie Recipes
Skladem
ISBN:
978-80-7390-328-2
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

Christine je uznávaná výživová poradkyně, kuchařka a autorka s více než 18letou praxí. Má pověst vášnivé propagátorky zdravé výživy, její chutné a výživné recepty jsou připravované s láskou. Pro svou vysokou odbornost je vyhledávanou terapeutkou a konzultantkou.

Christine má široké akademické i vědecké vzdělání – je držitelkou dvou bakalářských titulů v oborech výživa a gastronomie. Pracuje v Ústavu funkční medicíny (IFM). Je členkou Britské asociace pro aplikovanou výživu a výživovou terapii (BANT), Rady pro doplňkové a přírodní stravování (CNHC) a je na seznamu terapeutů Národní zdravotnické služby (NHS). Její metody jsou založené na vědeckém výzkumu, na němž se také aktivně podílí, a její rady jsou cenné jak pro veřejnost, tak pro firmy v oblasti výživy a potravinářského výzkumu.

Christine sama dobře ví, jak je správný výběr potravin důležitý pro zdraví. Ve věku 26 let podstoupila závažnou operaci, když byla v 28. Týdnu těhotenství se svým prvním dítětem. Byla jí diagnostikována celiakie a byla nucena od základů změnit své stravovací návyky. Navíc, jejímu synovi bylo ve věku 2 let zjištěno vzácné autoimunitní onemocnění. Jeho symptomy se Christine podařilo zcela utlumit úpravou jeho stravy.

Christine pracovala jako konzultantka pro řadu firem a psala do novin. Má své vlastní kurzy vaření "Živiny", které zahrnují i lekce pro děti. Vyvíjí nové recepty a výrobky pro širokou škálu firem a pravidelně vystupuje v médiích v debatách o potravinách, výživě a fitness. Christine je inspirující kuchařka známá svým poutavým stylem a nadšením.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide