Logo

Fokus!

Fokus_3D hd
Když před smrtí existuje život, proč potom vlastně pořádně nežijeme? Proč necháme mnohé věci v našem životě jen tak plynout, svůj potenciál pořádně nevyužíváme, chováme se podle toho, jak si přejí ostatní, a jsme nespokojení?  
 
Myslíte si, že je ve vás a ve vašem životě ukryto mnohem víc, než jste doposud vytěžili? Více potenciálu, významu, poslání, štěstí, radosti i úspěchu? Máte pocit, že zdaleka všechno není za vámi a existuje ještě něco, co musíte udělat nebo čeho chcete dosáhnout? 
Je na čase, dělat některé věci jinak a lépe, mít vyšší cíle, překonat hranice, které jsme si sice určili sami, ale ve skutečnosti jsme schopní je lehce překonat, zvládnout daleko víc a vytvořit tak životní dílo, kvůli němuž jsme se narodili, a setrvat na cestě, po níž jsme se vydali. Měli bychom správně využít daný čas a svůj život neprožít v průměrnosti, nýbrž z něj učinit mistrovské dílo.
 
Skvělá kniha jednoho z nejlepších německých koučů.
Wirtschaftswoche.
 
Autor tohoto bestselleru je „řečníkem roku 2012“, „koučem roku 2013“,
„mezinárodním spíkrem roku 2014“, „top-spíkrem roku 2015“
a patří k nejlepším ve svém oboru.
Süddeutsche Zeitung
399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Překladatel
Kateřina Homutová
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
344
EAN:
9788073906580
Původní název:
Fokus!: Provokative Ideen für Menschen, die was erreichen wollen
Skladem
ISBN:
978-80-7390-658-0
  • O autorovi
  • Dotaz

Hermann Scherer (*1964) má na svém kontě více než tři tisíce přednášek před přibližně jedním milionem posluchačů ve více než třech tisících firmách a podnicích ve třiceti různých zemích. Je autorem padesáti knih, které byly přeloženy do osmnácti jazyků. Podílí se na výzkumu na mnohých evropských univerzitách, založil několik firem a provozuje nepřetržitou poradenskou činnost.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide