Logo

Gin - Historie, značky, kreativní i klasické drinky

Gin_3D

Gin je součástí mnoha populární a módních koktejlů: je to nápoj s dlouhou historií a unikátními vlastnostmi, které je nepostradatelný pro každého barmana. Tato kniha je celá věnována ginu; Davide Terziotti, odborník v oboru, vás povede celou historií tohoto destilátu z pšenice a ječmene s charakteristickou chutí po jalovci. Zkoumá jeho počátky až do znovuobjevení v roce 1990. 

Do hloubky vás seznámí s různými výrobními metodami ginu a také s celou řadou bylin (bylinek), které se v minulosti používaly, a nezapomíná ani na nové trendy, inovativní suroviny a nové příchutě. Popíše vám 30 nejprodávanějších značek, jejich vlastnosti, aroma a byliny, které obsahují. U každé z nich je recept na koktejl. V závěrečné části je další soubor koktejlů a návod na jejich přípravu, který je doprovázen nádhernými fotografiemi Fabia Petroniho, mistra zátiší.

349 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Překladatel
Zuzana Dyková
Formát
160x232 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
152
EAN:
9788073906726
Původní název:
GIN - HISTORY, AUTHENTIC BRANDS, CREATIVE AND CLASSIC DRINKS
  • O autorovi
  • Dotaz

Fabio Petroni studoval fotografii a poté spolupracoval s nejtalentovanějšími profesionály v oboru. Specializuje se na portréty a zátiší, oblasti, ve kterých může skvěle uplatnit svou intuici. Prácuje pro velké reklamní agentury a podílel se na mnoha kampaních pro prestižní firmy známé na celém světě, včetně velkých italských značek. 

Davide Terziotti je velký odborník a milovník whisky a lihovin obecně. Od roku 2009 edituje blog Angel’s Share. V roce 2014 spoluzaložil Whisky Club, jehož cílem je rozšířit znalosti a kulturu vysoce kvalitních lihovin prostřednictvím kurzů, festivalů a publikační činnosti.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide