Logo

Grácie a styl

grácie a styl

V této knize nehledejte rady o tom, co je in, ale o tom, co je out. Dozvíte se tak, že když půjdete do práce nebo se bavit, není vhodné si na sebe oblékat drátěnou košili, obalit se do toaletního papíru, brát si s sebou živé hady, posypat se kořením, nebo dokonce popelem svých rodinných příslušníků. Dále si budete moci přečíst životní příběh jedné teplákové holky, která zrovna nastupuje na nejprestižnější školu pro oblečení: Mall of America. Zjistíte také jak to chodí v módním průmyslu, naučíte se předstírat, že máte styl a grácii, přečtete si o tom, co má Grace nejvíce ráda a prožijete s ní její první nákup v ráji pro náctileté dívky, obchodě Limited Too. Pokud vám však ani tato kniha nepomůže vyřešit vaše problémy, můžete se s prosbou o radu obrátit na slečnu Všeználkovou. To vše vám servíruje s humorem sobě vlastním herečka, komička, moderátorka a youtuberka Grace Helbig.

399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
185x230 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
240
EAN:
9788073903855
Původní název:
Grace & Style: The Art of Pretending You Have It
Skladem
ISBN:
978-80-7390-385-5
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz

 S humorem a nadsázkou o módě a měřítkách krásy.

 Není dobré si na sebe oblékat rostliny, když se chystáte jít ven.  Jednak vás začnou lechtat, přitahují brouky a taky šílené zahrádkáře. Ano, kupříkladu cizopasných rostlin je na Pinterestu přehršel, to ale neznamená, že je musíte na sobě nosit. Jestliže se stydíte, nedávejte to najevo ještě tím více, že se oblečete do čekanek. Doporučuju taky, abyste nenosili květiny na svatby nebo na večírky na vysoké, protože až se všichni opijí, budete první na ráně, na koho hodí šavli, protože si budou myslet, že jste nějaké křoví.

Grace Helbig je americká komička, známá youtuberka a autorka několika úspěšných knih. Vystudovala moderní umění na Ramapo College ve státě New Jersey, kde patřila k nejlepším studentkám. V roce 2007 se rozhodla si zpestřit tzv. house-sitting (hlídání něčí domácnosti za ubytování) založením videoblogu na Youtube, kde se s lidmi dělila o různé zážitky. Od té doby se jí podařilo získat více než tři miliony pravidelných odběratelů a její videa a pořady, ve kterých se snaží divákům nabídnout jiný obsah, než produkují televize, mají více než dvě stě milionů shlédnutí. Také vystupovala v několika televizních show. Patří k nejvýraznějším americkým youtuberkám. 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Bon Jovi - Bryan Reesman (Marie Chlebnová)
Recenze Bon Jovi - Bryan Reesman (Marie Chlebnová)
18. 9. 2017
Hudební a kulturní novinář Bryan Reesman vám nabídne neuvěřitelnou publikaci popisující úspěšnou americkou hard rockovou skupinu.
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Nejhorší noční můra
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Nejhorší noční můra
15. 9. 2017
První díl elektrizující nové série Brendy Novak, autorky bestsellerů New York Times.
Recenze Snaž se nedýchat - Holly Seddon (Anita Gingerová)
Recenze Snaž se nedýchat - Holly Seddon (Anita Gingerová)
14. 9. 2017
Napětí a zvídavost drží čtenáře bdělého již od první stránky. Je to stejné, jako když si slepíte prsty vteřinovým lepidlem a nemůžete je od sebe oddělit.
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Michaela Rubášová)
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Michaela Rubášová)
12. 9. 2017
Maminčin mazánek je prvním dílem začínající série s detektivem inspektorem G. Hunterem a detektivem konstáblem Charlie Staffordovou. Právě díky této dvojici si vás první díl a myslím, že i ty ostatní, hravě získají.
Recenze Vzestup raketových dívek - Nathalia Holt ( Marie Chlebnová)
Recenze Vzestup raketových dívek - Nathalia Holt ( Marie Chlebnová)
11. 9. 2017
Kniha líčí počátky vzniku laboratoře v kaňonu a zajímavé úspěšné i neúspěšné pokusy. I když je původní cíl skupiny vesmír, než se k němu dopracují, uběhne mnoho času.
Recenze Se záští - Eileen Cook (Denisa Mišinová)
Recenze Se záští - Eileen Cook (Denisa Mišinová)
10. 9. 2017
Toto dílko má mnoho pozitiv. Především je vidět, že si autorka psaní doopravdy užila a přemýšlela nad každým slovem či větou.
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Denisa Mišinová, DiS)
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Denisa Mišinová, DiS)
8. 9. 2017
Navíc Sarah Flint je pseudonym bývalé kriminalistky, která plně využívá zkušeností z terénu. Výsledné dílko vás určitě pohltí, to vám můžu odpřisáhnout...
highslide