Logo

Grácie a styl

grácie a styl

V této knize nehledejte rady o tom, co je in, ale o tom, co je out. Dozvíte se tak, že když půjdete do práce nebo se bavit, není vhodné si na sebe oblékat drátěnou košili, obalit se do toaletního papíru, brát si s sebou živé hady, posypat se kořením, nebo dokonce popelem svých rodinných příslušníků. Dále si budete moci přečíst životní příběh jedné teplákové holky, která zrovna nastupuje na nejprestižnější školu pro oblečení: Mall of America. Zjistíte také jak to chodí v módním průmyslu, naučíte se předstírat, že máte styl a grácii, přečtete si o tom, co má Grace nejvíce ráda a prožijete s ní její první nákup v ráji pro náctileté dívky, obchodě Limited Too. Pokud vám však ani tato kniha nepomůže vyřešit vaše problémy, můžete se s prosbou o radu obrátit na slečnu Všeználkovou. To vše vám servíruje s humorem sobě vlastním herečka, komička, moderátorka a youtuberka Grace Helbig.

399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
185x230 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
240
EAN:
9788073903855
Původní název:
Grace & Style: The Art of Pretending You Have It
Skladem
ISBN:
978-80-7390-385-5
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz

 S humorem a nadsázkou o módě a měřítkách krásy.

 Není dobré si na sebe oblékat rostliny, když se chystáte jít ven.  Jednak vás začnou lechtat, přitahují brouky a taky šílené zahrádkáře. Ano, kupříkladu cizopasných rostlin je na Pinterestu přehršel, to ale neznamená, že je musíte na sobě nosit. Jestliže se stydíte, nedávejte to najevo ještě tím více, že se oblečete do čekanek. Doporučuju taky, abyste nenosili květiny na svatby nebo na večírky na vysoké, protože až se všichni opijí, budete první na ráně, na koho hodí šavli, protože si budou myslet, že jste nějaké křoví.

Grace Helbig je americká komička, známá youtuberka a autorka několika úspěšných knih. Vystudovala moderní umění na Ramapo College ve státě New Jersey, kde patřila k nejlepším studentkám. V roce 2007 se rozhodla si zpestřit tzv. house-sitting (hlídání něčí domácnosti za ubytování) založením videoblogu na Youtube, kde se s lidmi dělila o různé zážitky. Od té doby se jí podařilo získat více než tři miliony pravidelných odběratelů a její videa a pořady, ve kterých se snaží divákům nabídnout jiný obsah, než produkují televize, mají více než dvě stě milionů shlédnutí. Také vystupovala v několika televizních show. Patří k nejvýraznějším americkým youtuberkám. 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Karin Novotná)
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Karin Novotná)
21. 11. 2017
Tajemný dům v malém městečku opředený hrůznou pověstí, obklopený neúrodnou půdou a lesem, ve kterém číhá nebezpečí.
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Andrea Bátovská)
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Andrea Bátovská)
19. 11. 2017
V knize „Zimní lidé“ se prolínají osudy hrdinů z roku 1908 s osudy hrdinů ze současnosti. A i když se zdá, že všichni zúčastnění nemají spolu pranic společného, spojuje je jedno velké tajemství, které lze jen těžko pohřbít…
Rozhovor - Maja Lunde
Rozhovor - Maja Lunde
17. 11. 2017
Rozhovor s autorkou románu o vyhynutí včel Historie včel.
Recenze Strom lží - Frances Hardinge ( Ivana Nedošínská )
Recenze Strom lží - Frances Hardinge ( Ivana Nedošínská )
17. 11. 2017
Frances Hardinge dává svým dílem s názvem Strom lží tomuto heslu zcela nový rozměr. Není příliš časté, že bych souhlasila s tím, co je na obálce knih napsáno
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Anita Gingerová)
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Anita Gingerová)
16. 11. 2017
V roce 1908 čtenář prožívá příběh rodiny Sáry Harrisonové. Chudé rodiny, která doslova přežívá na odlehlé malé farmě blízko tajemného lesa, který skrývá obrovský skalní úkaz známý jako Ďáblův pařát.
Recenze Mléko a med - Rupi Kaur (Ivana Nedošínská )
Recenze Mléko a med - Rupi Kaur (Ivana Nedošínská )
16. 11. 2017
Mléko a med představuje soubor básní a takové kratičké prózy, ve které se zrcadlí život samotné autorky Rupi Kaur.
Recenzní konkurz  na novinku Blízko obzoru
Recenzní konkurz na novinku Blízko obzoru
16. 11. 2017
PRAVDIVÝ PŘÍBĚH O LÁSCE, ODVAZE, DŮVĚŘE, BOLESTI, SEBEVĚDOMÍ, ODHODLÁNÍ A MOCI ODPUŠTĚNÍ
highslide