Logo

Grilování od A do Z (264 rad jak vařit na otevřeném ohni)

Grilovani_od_A_do_Z_3D
Kniha známé autorky kuchařek Lisy Atwood poslouží jako podrobná a srozumitelná příručka na správné grilování. Neobsahuje pouze recepty, ale kompletní informace o grilování a uzení. Je vhodná pro úplné začátečníky i pro mistry grilu.
 

Tato ucelená sbírka rad a receptů vám naservíruje vše potřebné, ať už pořádáte svou první barbecue párty, nebo grilujete a udíte dlouhé roky. Pomocí osvědčených návodů a technik se dozvíte, jak z vašeho grilu vytěžit maximum, čím vším se na něm dá topit a naučíte se připravovat výtečné omáčky a přílohy.

NÁČINÍ Od dřevěného uhlí, přes plyn až po otevřené ohniště; v této knize zjistíte, jaké náčiní a vybavení je pro grilování nejlepší. Dozvíte se, podle čeho zvolit správné palivo, jak si připravit potřebné náčiní a dokonce i postavit vlastní udírnu a rotisserii. 

TECHNIKY Zdokonalíte se v postupu přípravy dokonalého burgeru, naučíte se vybírat správné dřevo k uzení či bez problému ugrilovat rybu a oceníte stovky dalších zasvěcených rad od mistrů grilování z celého světa. 

RECEPTY Od nejjednoduššího grilovaného kuřete, přes vynikající filet mignon zabalený ve slanině až po grilované gaspačo; tato kniha přináší recepty pro všechny chuťové pohárky. Navíc obsahuje tipy, jak zkombinovat příchutě, připravit směsi koření na potírání a dokonce i koktejly jako báječné doplňky hlavních chodů.

399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
190x240 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
232
EAN:
9788073905774
Původní název:
The Total Grilling Manual
Skladem
ISBN:
978-80-7390-577-4
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Lisa Chaney Atwood strávila formativní okamžiky dětství v blízkosti svého otce, který neustále něco připravoval na grilu. Její první vlastní gril byl Smokey Joe o velikosti 37 cm, za nímž následovala dlouhá řada roštů, grilů a udíren. V jejich žáru se zrodila láska k vaření, která přetrvává dodnes. Lisa, jakožto redaktorka, spisovatelka a vydavatelka pro Weldon Owen v San Francisku, produkovala řadu kuchařek a napsala i tři vlastní: The Art of Preserving (2010), The Cookbook for Kids (2010) a Kids Parties (2008).
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Běh Života - Lid versus O. J. Simpson - JeffreyToobin (Jana Pokorná)
Recenze Běh Života - Lid versus O. J. Simpson - JeffreyToobin (Jana Pokorná)
21. 8. 2017
Kniha Běh Života - Lid versus O. J. Simpson nás velmi podrobně seznamuje s průběhem procesu a vyšetřování slavného sportovce. O. J. Simpson byl obviněn z vraždy své bývalé ženy Nicol a jejího přítele Ronalda Goldmana.
Recenze Pomněnčino dítě - Amanda Prowse (K. Bednářová)
Recenze Pomněnčino dítě - Amanda Prowse (K. Bednářová)
20. 8. 2017
Já jsem knize věnovala jedno odpoledne, protože jsem ji nedokázala odložit. Pořád mě příběh napínal a já jsem si myslela, jak to 'asi' dopadne.
Recenze Běh života: Lid versus O.J. Simpson - Jeffrey Toobin (Denisa Mišinová)
Recenze Běh života: Lid versus O.J. Simpson - Jeffrey Toobin (Denisa Mišinová)
19. 8. 2017
O.J. Simpson byl negramotný černý chlapec s obrovským talentem. Jeho nadšení pro sport a snaha být nejlepší mu zajistila místo mezi fotbalovými velikány.
Ediční plán 2017
Ediční plán 2017
19. 8. 2017
Nový ediční plán nakladatelství Omega na připravované tituly.
Recenze Lord John a důvěrná záležitost - Diana Gabaldon (Věra Škodová)
Recenze Lord John a důvěrná záležitost - Diana Gabaldon (Věra Škodová)
19. 8. 2017
Náš hlavní detektiv Lord John, jak už to tak bývá, bude vyšetřovat vraždu. Samozřejmě, kdyby se do toho nepřipletl ještě tisíc dalších věcí, nebylo by to ani zdaleka tak k popukání.
Recenzní konkurz  na připravovanou novinku Shannarovy elfeíny
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Shannarovy elfeíny
17. 8. 2017
Terry Brooks je rozený vypravěč.Umí stvořit bohaté eposy naplněné tajemstvím,magií a nezapomenutelnými postavami.
Recenzní konkurz  na připravovanou novinku Snaž se nedýchat
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Snaž se nedýchat
17. 8. 2017
Příběh ostrý jako břitva, s rychlým tempem a s báječně komplexními postavami. Žádná jiná kniha od Dívky ve vlaku mě tak neuchvátila.
highslide