Logo

Grilování od A do Z (264 rad jak vařit na otevřeném ohni)

Grilovani_od_A_do_Z_3D
Kniha známé autorky kuchařek Lisy Atwood poslouží jako podrobná a srozumitelná příručka na správné grilování. Neobsahuje pouze recepty, ale kompletní informace o grilování a uzení. Je vhodná pro úplné začátečníky i pro mistry grilu.
 

Tato ucelená sbírka rad a receptů vám naservíruje vše potřebné, ať už pořádáte svou první barbecue párty, nebo grilujete a udíte dlouhé roky. Pomocí osvědčených návodů a technik se dozvíte, jak z vašeho grilu vytěžit maximum, čím vším se na něm dá topit a naučíte se připravovat výtečné omáčky a přílohy.

NÁČINÍ Od dřevěného uhlí, přes plyn až po otevřené ohniště; v této knize zjistíte, jaké náčiní a vybavení je pro grilování nejlepší. Dozvíte se, podle čeho zvolit správné palivo, jak si připravit potřebné náčiní a dokonce i postavit vlastní udírnu a rotisserii. 

TECHNIKY Zdokonalíte se v postupu přípravy dokonalého burgeru, naučíte se vybírat správné dřevo k uzení či bez problému ugrilovat rybu a oceníte stovky dalších zasvěcených rad od mistrů grilování z celého světa. 

RECEPTY Od nejjednoduššího grilovaného kuřete, přes vynikající filet mignon zabalený ve slanině až po grilované gaspačo; tato kniha přináší recepty pro všechny chuťové pohárky. Navíc obsahuje tipy, jak zkombinovat příchutě, připravit směsi koření na potírání a dokonce i koktejly jako báječné doplňky hlavních chodů.

399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
190x240 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
232
EAN:
9788073905774
Původní název:
The Total Grilling Manual
Skladem
ISBN:
978-80-7390-577-4
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Lisa Chaney Atwood strávila formativní okamžiky dětství v blízkosti svého otce, který neustále něco připravoval na grilu. Její první vlastní gril byl Smokey Joe o velikosti 37 cm, za nímž následovala dlouhá řada roštů, grilů a udíren. V jejich žáru se zrodila láska k vaření, která přetrvává dodnes. Lisa, jakožto redaktorka, spisovatelka a vydavatelka pro Weldon Owen v San Francisku, produkovala řadu kuchařek a napsala i tři vlastní: The Art of Preserving (2010), The Cookbook for Kids (2010) a Kids Parties (2008).
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Strom lží - Frances Hardinge ( Marie Chlebnová)
Recenze Strom lží - Frances Hardinge ( Marie Chlebnová)
18. 10. 2017
Strom lží je sedmou knihou britské spisovatelky Frances Hardinge a já si pokládám otázku, proč je to teprve první kniha přeložená do českého jazyka. Doufám, že se čtenáři brzy dočkají další knižní ochutnávky ze spisovatelčiny dílny.
Recenzní konkurz  na připravovanou novinku Mořeplavec - Diana Gabaldon
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Mořeplavec - Diana Gabaldon
17. 10. 2017
Od autorky dechberoucích bestsellerů Cizinka a Vážka v jantaru přichází třetí pokračování této mimořádné ságy.
Rozhovor se spisovatelem Terry Brooksem - Letopisy rodu Shannara
Rozhovor se spisovatelem Terry Brooksem - Letopisy rodu Shannara
15. 10. 2017
V rámci vydání druhého dílu Shannarovy elfeíny Vám přinášíme rozhovor s autorem knižní série Terry Brooksem.
Recenzní konkurz  na připravovanou novinku My, Utonulí
Recenzní konkurz na připravovanou novinku My, Utonulí
9. 10. 2017
Sága My, utonulí vysoko ční nad ostatními romány tohoto žánru.Lze ji směle srovnávat s vrcholnými díly Lva Nikolajeviče Tolstého. Bohatý a nádherný příběh.“
Recenzní konkurz Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2
Recenzní konkurz Jak se točí Cizinka: oficiální průvodce sériemi 1 a 2
9. 10. 2017
Bylo jen otázkou času, kdy podle bestsellerů Diany Gabaldon vznikne televizní seriál, neboť příběhy Claire Beauchamp Randall a Jamieho Frasera dychtivě hltají miliony čtenářů po celém světě.
Recenze Bon Jovi -Bryan Reesman (Táňa Moučková)
Recenze Bon Jovi -Bryan Reesman (Táňa Moučková)
4. 10. 2017
Všichni fanoušci pořádného rocku a Bon Joviho, buďte na pozoru! Kniha, ve které nenaleznete jen mnoho fotografií, ale také příběh o tom, jak to vlastně všechno začalo, právě vyšla i u nás.
Recenzní konkurz  na připravovanou novinku  Edward: Tajemství krále z Auramaly
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Edward: Tajemství krále z Auramaly
29. 9. 2017
MOCENSKÉ INTRIKY, VÁLKA,SPALUJÍCÍ VÁŠEŇ A KREVNÍ MSTA.
highslide