Logo

Hádanka jménem Oliver

Unravelling_Oliver_3D
Oliver Ryan je dokonalým příkladem úspěšného muže. Žije na předměstí s manželkou Alicí, která ilustruje dětské knihy, za což získala i několik cen, a je svůmu manželovi plně oddána. Celé okolí jim jejich život i vztah závidí.
Ovšem jen do doby, kdy Oliver jednoho večera Oliver napadne Alici, a ta upadne do komatu. A Oliver má co vysvětlovat... Nikdo jeho divoký výpad vůči ženě nechápe.
Pouze Oliver ví, co všechno stálo ze tím, než získat svůj vysněný život i majetek. Ale i on je v šoku, když postupně chtě nechtě musí odhalit svou minulost...
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
EAN:
9788073907631
Původní název:
Unravelling Oliver
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-763-1
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Liz Nugent se narodila v roce 1967 v Dublinu, kde stále žije. Napsala úspěšně na mýdlové opery, rozhlasové drama, televizní hry, povídky a animace pro děti. Pracuje pro film, divadlo a televizi. Je oceněnou scénáristkou rozhlasových a televizních inscenací a píše povídky pro děti i dospělé.V roce 2014 vyšla její prvotina, román Hádanka jménem Oliver (připravuje Omega), která se dočkala mnoha pozitivních ohlasů a získala též cenu za nejlepší irský kriminální román roku.

 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide