Logo

Harmonický život se psem

harmonický život ze psem

Vztah mezi lidmi a psy se v průběhu staletí prakticky neměnil a je stále velmi silný. Nejlepší přítel člověka je považován za člena rodiny. To však neznamená, že vztah mezi člověkem a psem je jednoduchý: skutečné harmonie docílíme pouze tím, že najdeme klíč k pochopení našeho psího miláčka. Abychom s ním mohli plnohodnotně sdílet dům a život, musíme psímu světu porozumět, pochopit řadu věcí.

Volba psa je složitá a nikdy by se neměla uspěchat. Tato kniha nám odpoví na všechny otázky, které by si potenciální majitel psa měl před mnohdy osudovým rozhodnutím položit. Kniha, napsaná znalcem nám zábavnou formou s tímto problémem pomůže.

Jak vybrat nejvhodnějšího psa? Je lepší ho koupit nebo vzít z útulku? Co je potřeba udělat, aby pes zůstal ve formě? Jak náš pes komunikuje s jinými psy? Proč se chová právě tak, jak se chová? Jak se ze štěněte stane vůdce smečky a co z toho vyplývá? I když naše zvíře nemůže mluvit, i tak nám klade otázky a my hledáme odpovědi. Spoustu jich naleznete právě v této knize.

Nepostradatelná kniha pro každého skutečného milovníka psů.

249 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
136
EAN:
9788073904357
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

Piero Bianchi vystudoval veterinární univerzitu v Miláně a odjakživa se věnoval péči o domácí zvířata. V současnosti zde pracuje jako veterinář a má vlastní kliniku. Jeho specializací je interní lékařství; pracuje se psy, kočkami a malými savci. Aktivně spolupracuje s italskými časopisy a televizními i rozhlasovými stanicemi. Vyšlo mu několik knih: mini-encyklopedií, příruček a sbírek příběhů.

Marisa Vestita studovala malbu na akademii krásných umění v Lecce a současně získávala praxi v oblasti komiksů a scénografie. V roce 2002 se přestěhovala do Milána, kde získala svou první zakázku jako ilustrátorka. Živě se zajímá o využití počítačových technologií v umění, proto na Evropském institutu designu absolvovala kurz grafického designu se zaměřením na digitální grafiku. Jako autorka se pravidelně účastní předních výstav po celé Itálii. V současnosti spolupracuje s hlavními italskými nakladatelstvími a časopisy.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide