Logo

Hleď kupředu

Hled_kupredu_3D
Osvědčený plán, jak se přestat flákat a žít svůj vysněný život
 
Pokud jste na tom stejně jako většina lidí, toužíte po smysluplném a hodnotném životě a přejete si být šťastní a spokojení.Přitom se ovšem zdá, že všechny dramatické události a nároky, kterým jsme nuceni čelit, stojí naším snům v cestě. Nevíme, jak máme svůj život posunout dopředu a nepřešlapovat na místě. Zkrátka potřebujeme plán, abychom za pět, deset nebo patnáct let byli tam, kde chceme být. Cítíme, že bychom toho mohli dosáhnout mnohem víc, ale jakoby nám dny protékaly mezi prsty a my s tím nemohli nic dělat. Tak by to být ale nemělo. A ani nemusí. 
 
Autor bestsellerů Michael Hyatt a kouč Daniel Harkavy si tímto příběhem prošli také. Dokázali ale změnit jeho konec. Jejich kniha Hleď kupředu vám pomůže dokázat to samé.   Autoři v tomto podrobném životním průvodci předkládají jednoduché, ale ověřené způsoby, jak nalézt správný směr, vytvořit si životní plán a vytyčit si cestu, která vás k němu dovede. Celý tento proces můžete navíc absolvovat v jediném dni. 
 
Představte si, že přeměnou za pouhých dvacet čtyři hodin získáte život, po kterém skutečně toužíte. Je to možné a kniha Hleď kupředu vám ukáže, jak na to. 
 
„Úspěch není založený na štěstí. Lidé, kteří něčeho dosáhli, si vytvořili plán
a uskutečnili ho. V knize Hleď kupředu vám Michael Hyatt a Daniel Harkavy ukážou,
jak si sestavit a zrealizovat jasný a přesvědčivý životní plán,
se kterým získáte život, po kterém toužíte.“
 
 TONY ROBBINS, autor bestsellerů New York Times
A generální ředitel společnosti Anthony Robbins Companies
 
„Inteligentní a srozumitelná kniha. Už jen dodržením malé části
z jejích jednoduchých a praktických rad můžete podstatně zlepšit svůj život.“
 
DAVID ALLEN, autor bestsellerů Mít vše hotovo a Aby vše klapalo
249 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
200
EAN:
9788073905736
Původní název:
Art Thinking: How to Carve Out Creative Space in a World of Schedules, Budgets, and Bosses
  • O autorovi
  • Dotaz

MICHAEL HYATT je bývalým předsedou a generálním ředitelem společnosti Thomas Nelson Publishers, která nyní tvoří součást vydavatelství HarperCollins. Autor bestsellerů New York Times, Wall Street JournalUSA Today žije podle plánu, který v knize Hleď kupředu uvádí. Společnost Google řadí Michalův blog mezi nejlepší půl procento všech blogů s 500 000 návštěvníky měsíčně a čtenáři z více než 200 zemí. Se svou manželkou Gail a pěti dcerami žije poblíž Nashvillu v Tennessee.

Více na: www.michaelhyatt.com 

DANIEL HARKAVY učí už více než dvacet pět let obchodní lídry, jak dosáhnout maximálního úspěchu, výkonu, zisku a pocitu naplnění. V roce 1996 zúročil svou vášeň pro koučování týmů a lídrů a založil společnost Building Champions, ve které nyní vykonává funkci generálního ředitele a hlavního kouče. Během posledních dvou desetiletí pomohl spolu se svým týmem tisícům klientů a organizací se zavedením plánu z knihy Hleď kupředu. Se svou ženou a dětmi žije poblíž Portlandu.

 

Více na: www.buildingchampions.com

 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Dávám ti své tělo...' Jak píšu milostné scény - Diana Gabaldon ( Anita Gingerová)
Recenze Dávám ti své tělo...' Jak píšu milostné scény - Diana Gabaldon ( Anita Gingerová)
17. 12. 2017
Diana Gabaldon vydává vášnivý dodatek série Cizinka v podobě tenké roztomilé knížky, která je určená a zaručeně vhodná nejen pro všechny zapálené a věrné fanoušky.
Recenze Maskované město - Genevieve Cogman (Kristýna Bednářová)
Recenze Maskované město - Genevieve Cogman (Kristýna Bednářová)
14. 12. 2017
Série Neviditelná knihovna se rozšiřuje o další fantasy příběh, který tentokrát otevře brány do luxusních neuvěřitelných světů, vystavěných na základě tužeb a myšlenek svých jednotlivých vládců.
Recenze Jak se točí Cizinka - Tara Bennet (Sabina Novotná)
Recenze Jak se točí Cizinka - Tara Bennet (Sabina Novotná)
14. 12. 2017
Dnes mám pro vás jednu speciální recenzi - nejedná se o klasickou beletrii, ale o knihu, která je proměně knihy v seriál. Jak už asi všichni víte, miluji sérii Cizinka - nejen seriál ale hlavně její knižní předlohu.
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Ivona Šabíková - Chensie)
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Ivona Šabíková - Chensie)
13. 12. 2017
Ať už čekáte cokoliv, tak určitě ne natolik výrazné dílo podle skutečnosti, které vás osloví a změní vám život nebo alespoň pohled na něj. Zamilujete se, budete brečet a smát se.
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Jana Čaňková)
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Jana Čaňková)
13. 12. 2017
Když přišla Sára Harrissonová Sheaová jednoho lednového dne roku 1908 o dcerku Gertie, všichni si mysleli, že se zbláznila, když začala tvrdit manželovi, že se Gertie vrátila…
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Jana Parýzková)
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Jana Parýzková)
12. 12. 2017
Nebudu vypisovat komu bych knihu doporučila, protože mám v plánu ji doporučovat na každém kroku, tento příběh nenechá nikoho chladným. Život opravdu není spravedlivý a já jsem ráda, že jsem dostala možnost si toto dílo přečíst. Myslím, že tento příběh v sobě budu mít opravdu dlouho.
Recenze Nežádejte o milost - Martin Österdahl (Ivana Vostřelová (Nedošínská)
Recenze Nežádejte o milost - Martin Österdahl (Ivana Vostřelová (Nedošínská)
12. 12. 2017
Hlavním hrdinou je Max Anger. Jde o člověka, který prošel tvrdým vojenským výcvikem, má železnou vůli a rozhodně se jen tak něčeho nelekne a nikdy se nevzdává bez boje.
highslide