Logo

Holokaust

Holocaust_3D

Během druhé světové války přišlo v Evropě kvůli nacistické nadvládě o život zhruba šest milionů židovských mužů, žen a dětí. Jedná se o jedno z nejtemnějších období novodobé historie a tato kniha je jeho svědectvím. Pomocí stručného, přehledně strukturovaného textu, map a působivých fotografií upoutá a přivede své čtenáře k zamyšlení. Publikace popisuje holokaust, jeho vznik, život v ghettech a koncentračních táborech, uvádí příběhy hrdinství a boje o přežití.

Toto tragické období je neodmyslitelně spjato s moderními dějinami a jeho vliv na společnost stále přetrvává. Držíte v rukou neocenitelného průvodce holokaustem, který osloví zejména mladé čtenáře.

299 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
270x305 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
96
EAN:
9788075851451
Původní název:
The Holocaust
Skladem
ISBN:
978-80-7585-145-1
  • O autorovi
  • Dotaz
Philip Nicholas Steele se narodil 17. května 1948 v  oblasti Surrey, nedaleko Londýna, nyní však žije v severním Walesu. Je autorem především naučné literatury pro děti a mládež, jehož cílem je zaujmout, inspirovat a následně poučit své čtenáře. Zaměřuje se na obtížná historická a společenská témata, jelikož věří, že v mladých lidech je třeba podněcovat rozvoj kritického myšlení. Jeho tituly jsou populární v mnoha zemích světa.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide