Logo

Hříšnice

The_sinner_3D
Klidné slunečné odpoledne u jezera naruší hrůzný čin. Cora Benerová ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla naprosto neznámého člověka do hrdla před zraky své rodiny a přátel? Pro místní policii je to jasný případ. Cora se rychle přizná, a o svědky není nouze; některé otázky však zůstávají nezodpovězeny. Policejní komisař, pronásledován tímto případem, jej odmítá uzavřít, a zahájí své vlastní vyšetřování. Cořina minulost a její soukromé peklo začíná pomalu vyplouvat na povrch.
Hříšnice je temný, strhující román, ve kterém je potřeba zpochybňovat pravdu na každém kroku. Není divu, že se stal světovým bestsellerem a předlohou seriálu.
 
„Znepokojivý a podivný román, který vás zaručeně bude pronásledovat ještě o několik týdnů později.“
Sarah Weinmanová, editorka
 
„Děsivě chápavý a citlivý.“
The Guardian
 
„Nejlepší psychologický thriller, který jsem za tenhle rok přečetl … brilantní studie ženy, jež byla dohnána na pokraj šílenství.“
Sunday Telegraph
 
„Hříšnice je ukázkou toho, proč je Petra Hammesfahrová jednou z nejúspěšnějších německých spisovatelek krimi a psychologických thrillerů. Je pochmurná, noří se hluboko do lidské duše, a nepustí vás ze svého sevření.“
The Times (London)
Rok vydání
2018
Formát
130x 200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073901003
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-100-3
  • O autorovi
  • Dotaz

Petra Hammesfahrová napsala svou první knihu ve věku sedmnácti let. Poté, co se z jejího Tichého pana Genardyho stal bestseller, následovala jedna úspěšná kniha za druhou, a dnes je z ní jedna z nejznámějších německých krimi spisovatele. Žije poblíž Kolína nad Rýnem.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide