Logo

Hříšnice

The_sinner_3D

Klidné slunečné odpoledne u jezera naruší hrůzný čin. Cora Benerová zničehonic ubodala muže. Proč? Co by mohlo přimět tu tichou, laskavou mladou maminku, aby opakovaně bodla naprosto neznámého člověka do hrdla před zraky své rodiny a přátel? 

Pro místní policii je to jasný případ. Cora se okamžitě přizná a o svědky není nouze; některé otázky však zůstávají nezodpovězeny. Policejní komisař, pronásledován tímto případem, jej odmítá uzavřít a zahájí vlastní vyšetřování. Cořina minulost a její soukromé peklo začíná pomalu vyplouvat na povrch. 

Hříšnice je temný, strhující román, ve kterém je potřeba zpochybňovat pravdu na každém kroku. Není divu, že se stal světovým bestsellerem a předlohou pro úspěšný seriál.

 
„Znepokojivý a podivný román, který vás zaručeně bude pronásledovat ještě o několik týdnů později.“
Sarah Weinmanová, editorka
 
„Děsivě chápavý a citlivý.“
The Guardian
 
„Nejlepší psychologický thriller, který jsem za tenhle rok přečetl … brilantní studie ženy, jež byla dohnána na pokraj šílenství.“
Sunday Telegraph
 
„Hříšnice je ukázkou toho, proč je Petra Hammesfahrová jednou z nejúspěšnějších německých spisovatelek krimi a psychologických thrillerů. Je pochmurná, noří se hluboko do lidské duše, a nepustí vás ze svého sevření.“
The Times (London)
Rok vydání
2018
Formát
130x 200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073901003
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-100-3
  • O autorovi
  • Dotaz

Petra Hammesfahrová napsala svou první knihu ve věku sedmnácti let. Poté, co se z jejího Tichého pana Genardyho stal bestseller, následovala jedna úspěšná kniha za druhou, a dnes je z ní jedna z nejznámějších německých krimi spisovatele. Žije poblíž Kolína nad Rýnem.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide