Logo

Ihned se dostavte do Nightsdale Lounge

Last_call_at_the_nightshade_lounge_3D
V této důvtipné a zábavné městské fantasy je alkohol magický, démoni existují a Bailey Chen se připojí k partě chicagských barmanů, kteří bojují s příšerami, místo toho, aby si po vysoké škole našla „pořádnou“ práci.
 
Bailey Chen právě vyšla z vysoké školy se všemi obvyklými démony novopečených dospělých: žádné peníze, žádné pracovní nabídky, a neohrabaný vztah se Zanem – dlouholetým kamarádem, se kterým se tak trochu vyspala na střední škole.
Když však Zane představí Bailey své barmanské kamarády, bojující s příšerami, její démoni se stanou skutečnějšími. Jak se ukáže, ulicemi města se po zavíračce plíží zlá stvoření, která mohou být zneškodněna jen pomocí magicky namíchaných koktejlů: vodka zajišťuje super-sílu, whisky schopnost telekineze, a rum propůjčuje ohnivé střely živelné energie. Budou však tyto schopnosti stačit Bailey k tomu, aby zastavila záhadnou vlnu brutálních vražd? A jak se zachová, když ji osloví bezpečí „skutečné“ práce?
 
Tato důvtipná a zábavná městská fantasy je dokonale vhodná pro fanoušky Buffy, přemožitelky upírů, Scotta Pilgrima, a dospělé čtenáře Harryho Pottera. Zahrnuje 14 receptů z knihy starodávných koktejlových tradic.
Rok vydání
2018
Formát
130x 200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073909673
Původní název:
Last Call at the Nightshade Lounge: A Novel
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-967-3
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Paul Krueger je fantasy spisovatel a náruživý příznivec koktejlů, jehož dílo se objevilo v antologii Sword and Laser. Žije v Los Angeles.

 
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide