Logo

Izolovaný

izolovany_3D
Koroner Herzfeld najde v hlavě jedné zohavené mrtvoly telefonní číslo své dcery, která byla unesena. Únosce ukryl indicie k jejímu nalezení na ostrově, který je kvůli orkánu odříznut od pevniny. Herzfeld se snaží přesvědčit kreslířku Lindu, která na ostrově zůstala, aby podle jeho pokynů po telefonu provedla pitvu…
 
Sebastien Fitzek, jehož kniha Terapie sesadila v roce 2006 z pozice nejprodávanějšího titulu Šifru mistra Leonarda , přichází s novým thrillerem. 
 
"Určitě si přečtěte tuto knihu! Je opravdu vzrušující. Nemohla jsem přestat a knihu jsem přečetla za 2 dny.
Barbara Schöneberger NDR Talk Show
 
"Thriller, který vás nemilosrdně vtáhne a propustí vás až na poslední stránce. Tuto knihu budete chtít přečíst jedním dechem od začátku až do konce!"
denglers-buchkritik.de
329 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2015
Překladatel
Aneta Hubinová
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
272
EAN:
9788073901530
Původní název:
Abgeschnitten: Thriller
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
  • Recenze
  • Trailer
  • Diskuze o knize
  • Napsali o knize
 
Psychologické thrillery Sebastiana Fitzeka rozhodně nejsou pro slabé povahy. Jeho literární debut Terapie vyšel v roce 2006 a okamžitě se stal bestsellerem. Od té doby píše Fitzek, rodák z Berlína (*1971) a nositel Glauserovy ceny, jeden úspěšný román za druhým. Děsivé zápletky jeho příběhů jsou jen pouhým výplodem Fitzekovy fantazie – naštěstí. Vystudoval práva a ve své dizertaci, již lze považovat za jeho první knihu, se věnoval tématu autorských práv. Poté pracoval jako šéfredaktor a programový ředitel v rádiu a televizi. Fitzek, dobře známý „emailoholik“, je velmi komunikativní a činný, rád jezdí na autorská čtení a je (téměř) pořád online. S rodinou žije v Berlíně.

Více o autorovi na www.sebastianfitzek.de
 
 Michael Tsokos je německý soudní patolog řeckého původu. Od roku 2007 vede Ústav soudního lékařství v Charité – renomované univerzitní nemocnici v Berlíně. Je autorem několika významných lékařských publikací a navíc se věnuje i literatuře faktu a beletrii. V roce 2012 vydal jako spoluautor Sebastiana Fitzeka thriller Izolovaný, a o tři roky později publikoval i vlastní román.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Pett   
 
Už při prvních třech stránkách mi došlo, že tohle bude takové to pravé škodolibé "Pojďte pane, budeme si hrát" ... a ne jednou jsem se prachsprostě nechala nachytat na třešních... navíc mě ta hra stála všechny nehty a málem i zbavení svéprávnosti při mých projevech na veřejnosti... kdy probíhalo "jako cože?!" , "a do řitě!" nebo "WTF?!" ... tohle je zkrátka krutopřísná jízda od první do poslední stránky... nebudete jíst, spát, dýchat... budete se jen modlit, aby tomu zvrácenému šílenství už byl konec!
 
Pim   
 
Ač to není můj obvyklý žánr, mohu říct, že je to skvělá kniha. Doporučuji k přečtení. Velmi napínavé, žádné zbytečné výplně, celý příběh je navíc umocněn skutečnými novinovými články., takž je o to naléhavější.
 
 
Teda, že je kniha asi dobrá mi bylo jasné, ale že je až tak hodně dobrá... 
Nechtěla jsem ji dát z ruky jak jsem byla napnutá, a chvílemi mi běhal i mráz po zádech.
 
 
Na Izolovaného jsem se hodně těšila a rozhodně moje očekávání bylo naplněno. V této knize budete na pitevně jako doma. Nic pro slabé povahy. Moje první setkání s autorem dopadlo na jedničku.
 
lenka40   
 
Jedním slovem BÁJEČNÁ kniha.Od začátku ,až do konce se nenudíte. Pokaždé ,když si myslíte ,že je konec tak "BUM" a není. Nevím co víc dodat jen ,že knihu doporučuji a určitě si pořídím další knihy od tohoto autora.
 
 
Ministerstvo literatury varuje: Sebastian Fitzek způsobuje nespavost!
Opravdu. Připravte se na spánkový deficit. Krátké kapitolky se zvratem v posledních větách Vám nedovolí knihu odložit. 
Autorovi patří obdiv nejen za příběh jako takový, ale žasl jsem, jak popisuje vnitřní svět a dialogy od třináctileté dívky, přes profesora medicíny až po psychopatického vraha. 
Přeji hodně zábavy a pevné nervy :)
 
 
Jedna z nejlepších knih tohoto žánru. Byla to jízda od prvních stránek. Mrazivá hra, kterou si musel projít hlavní hrdina vás naprosto pohltí a nepustí, dokud nedočtete do konce.
 
LenoshACS   
 
Dostal jsem se k tomu docela náhodou a naprostý nářez... drama od začátku do konce, četla se úplně sama, určitě si jí někdy zopakuji :)
 
 
Téměř neuvěřitelná souhra záměrů soukromých a pomstychtivých vyšetřovatelů a i náhod (hrajících do karet zločincům) při orkánu na ostrově Helgoland a tím poskytla autorům možnost vytvořit velmi působivý thriller a pozvat tak čtenáře k hlubšímu zkoumání jejich dalšího díla.
 
sark  
Před začátkem čtení pro mě neznámý autor i neznámá kniha. Dostala jsem se k ní přes recenzní konkurz a zkrátka proto, že thrillery jsou mým oblíbeným žánrem, napsala jsem si o ni. Thomas Harris a Jeffery Deaver jsou pro mě v této kategorii naprostou jedničkou, ale tahle kniha mě naprosto zasáhla a řadím ji do předních příček celé mé četby!
 
DCera   
Autora jsem neznala, dostala jsem se k němu přes knihobit, kniha mě velmi zaujala, byla zajímavé napsaná a plná zvratů, rozhodně to není poslední kniha, co jsem od Fitzeka četla.
 
http://www.cbdb.cz/kniha-157602-izolovany-abgeschnitten
 
 
 

Izolovaný je vzrušující kniha. Fitzek si skvěle pohrává s napětím a hrůzou. Každý, kdo tuto knihu začal číst, nemůže přestat, i když hranice toho, co můžete snést, jsou dávno překonány.

rbb FS, Bücher und Moor 

"Určitě si přečtěte tuto knihu! Je opravdu vzrušující. Nemohla jsem přestat a knihu jsem přečetla za 2 dny.

Barbara Schöneberger NDR Talk Show

Populární Sebastian Fitzek se poprvé spojil se soudním patologem Michaelem Tsokosem a stvořili skvělý psychologický thriller. Myslím si, že výsledek spolupráce – Izolovaný – je skutečně zábavnou a výborně napsanou knihou, vzrušující od začátku do konce, s mnoha překvapeními a neuvěřitelnou dynamikou. Autorův styl je nezaměnitelný a scény se rychle mění. Michael Tsokos využil své rozsáhlé znalosti z praxe soudního lékaře, a ty knize dodávají autentičnost a vysokou úroveň. Alespoň v mých očích.

krimi-couch.de, Andreas Kurth

"Poutavé vyprávění, přesvědčivé postavy a bouřlivé místo děje Helgoland, které odráží dramatickou povahu událostí ... zločinců s fantazií – čistá hrůza!"

lust-auf-buecher.de

"Určitě to není čtení pro každého, chce to silný žaludek, abyste Fithekovu knihu plnou děsivých událostí dočetli."

Free Press

"Román propracovaný do posledního detailu, s podmanivými postavami a zajímavým místem děje. Fitzek a Tsokos jsou mistři psychologie a napětí.“

Petra

"Neúnavně přesné a skoro nesnesitelně vzrušující. (...) Pouze pro čtenáře se silnými nervy a žaludky!"

Mein Paket

"Máte rádi krev?  Sebastian Fitzek je nejúspěšnějším autorem thrillerů v Německu, ve spojení se soudním patologem Michaelem Tsokosem ještě lepší."

Jolie

"Wow, nelze se odtrhnout a tohoto thrilleru s úžasným spádem! Znalosti soudního patologa Tsokose a fantazie autora bestsellerů Fitzeka dohromady vytvářejí napínavou a vzrušující rozbušku."

Express.de

"Thriller, který vás nemilosrdně vtáhne a propustí vás až na poslední stránce. Tuto knihu budete chtít přečíst jedním dechem od začátku až do konce!"

denglers-buchkritik.de

"Skutečně mistrovská  věc."

Stern

"Tento thriller se vám dostane pod kůži. Společně dílo autora thrillerů Sebastiana Fitzeka a forenzního vědce Michaela Tsokose je plné napětí, vzrušení a akce."

Nordkurier

"... a spiknutí šílenců!"

ZDF talk show "Lanz" - Markus Lanz

Autorský tým stvořil nejen elegantní thriller, ale také výbornou multimediální kampaň před jeho uvedením na trh. Na webu se Lindin příběh odehrává pod názvem "Navždy moje" jako vícedílná ilustrovaná karikatura. Takže Izolovaný je děsivá hra na více úrovních.

Focus

"Toto duo axpertů představuje čistý horor. Michael Tsokos, nejslavnější německý soudní patolog, je mistrem ve svém oboru. Fitzek je zárukou hrůzy a naskočení husí kůže."

Münstersche Zeitung

"Izolovaný je román o soudním patologovi, jehož dcera byla unesena. Umělkyně Linda musí pitvat mrtvoly a na dálku podle jeho pokynů sbírat informace, které vedou k nalezení dítěte. Je to kruté, nechutné a vzrušující. Výborný thriller."

Cover

 "Vzrušující, někdy i dramatický thriller, který vás k sobgě připoutá."

Buchjournal

Thriller dvojice Fitzek / Tsokos – vrcholné dílo!

Berlner Kurier

"Fitzek a Tsokos - nepřekonatelná kombinace!"

Berliner Kurier Online

"Otevři oči, protože hrůza číhá vždy a všude. Soudní patolog Michael Tsokos a autor thrillerů Sebastian Fitzek napsali společně skvělou knihu"

Berliner Zeitung 

"Napětí až do konce."

TV Star

"Autoři stvořili morbidní poklad. Milovníci thrillerů se mohou těšit!"

Illu der Frau

"Vzrušující, nervy drásající, hrozné. Naprosto geniální kniha."

Rock City News

Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide