Logo

Jak Grinch ukradl Vánoce

Jak_grinch_ukradl_vanoce_3D
Nadčasová vánoční klasika Dr. Seusse! Tento oblíbený příběh radosti, lásky a přijetí si můžete přečíst kdykoliv a kdekoliv.
 
Jak Grinch ukradl Vánoce je ta nejhorší potvora, jakou jste kdy viděli. Má srdce tvrdé jako kámen, nesnáší Vánoce a celý advent. Když ale stvoří ohavný plán ukrást Vánoce, čeká ho velké překvapení!
Tento klasický vánoční příběh s vtipnými verši, nádhernými ilustracemi a tím pravým poselstvím Vánoc se nestal populárním jen tak pro nic za nic!
Rok vydání
2018
Jazyk
čeština
Vazba
brožovaný
EAN:
9788075855527
Původní název:
How the Grinch Stole Christmas! (Classic Seuss)
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-552-7
  • O autorovi
  • Dotaz

Theodor Seuss Geisel, milionům čtenářů známý jako Dr. Seuss, se coby syn hlídače parku narodil roku 1904 ve Springfieldu ve státě Massachusetts. Po dokončení studia na Darthmouth College v New Hampshire a později na univerzitě v anglickém Oxfordu se stal časopisovým humoristou, kreslířem a tvůrcem inzerátů. Brzy začal svůj talent věnovat psaní knížek pro děti, a jeho první knížka vyšla roku 1937. Nejvíce se proslavil svou knihou Kocour v klobouku, která vyšla roku 1957 jako první z mnoha knih pro malé čtenáře, vycházejících pod názvem Beginner Books.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide