Logo

Jak se stát Diktátorem

How_to_be_a_dictator_3D
Vtipný návod, jak se stát diktátorem, založený na nestoudných, skandálních a přehnaných výstřelcích historických i současných diktátorů.
 
Kdo z nás někdy nesnil o tom, že bude vládnout vlastní zemi? S velkou mocí přichází velký vliv, kontrola, obdiv a často i bohatství. Tato kniha vás naučí všechna tajemství řemesla – jak se dostat na vrchol, jak se na něm udržet, a jak si svůj čas na výsluní pořádně užít.
V této příručce najdete inspiraci od těch nejúspěšnějších vůdců, včetně Kim Čong-ila, Roberta Mugabeho, Muammara Kaddáfího, Nicolae Ceaușesca, Françoise Duvaliera a mnohých dalších. V deseti lekcích se dozvíte, jak se stát diktátorem, jak se chovat jako diktátor, jak zmanipulovat volby, jak si vyrobit vlastní kult osobnosti, a nejžhavější tipy ze světa diktátorské módy. Naučíte se také, jak získat bohatství, jak promrhat bohatství, jak děvkařit, jak se stát geniálním spisovatelem, nebo jak odvrátit převrat a vyhnout se vyhnanství. Na stránkách této knihy najdete kromě černého humoru a poznatků ze světa politiky také hrůzné i humorné historky o těch nejvýstřednějších vůdcích novověku.
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075850089
Původní název:
How to Be a Dictator: An Irreverent Guide
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-008-9
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Mikal Hem spolupracoval jako novinář a politický komentátor s deníky Bergens Tidende, Dagblade a Verdens Gang, i s norskou rozhlasovou a televizní společností NRK. Na Oxfordské univerzitě se zabýval výzkumem v oblasti mediální cenzury autoritativních režimů. Jako reportér navštívil Afriku i země bývalého Sovětského svazu. Během dětství žila jeho rodina krátce v Zimbabwe Roberta Mugabeho. V současné době žije v norském Oslu.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide