Logo

Kde příběh končí

Kde_pribeh_konci_3D

Když Matteo Zevi náhle odešel do Kalifornie, aby se zbavil dotěrného lichváře, jeho život byl vzhůru nohama. O dvacet let později se vrací do Říma stejně nečekaně, jako před lety odešel. Ale jeho návrat zatřese životy blízkých ještě víc, než když utekl. 

Během života v Los Angeles měl Matteo několik pochybných „zaměstnání“: zajišťoval catering pro filmovou společnost produkující porno nebo se ženil a rozváděl s ženami, které potřebovaly zelenou kartu. 

Opuštěná první manželka a děti se zatím snažily jít dál. Jeho nejstarší syn Giorgio otevřel Orient Express, nejpopulárnější klub v Římě, a nyní se těší na prvního potomka. Jeho dcera Martina si vzala povaleče, ale problémy jí začaly v momentu, kdy políbila Benedettu, sestru jejího manžela. Matteova druhá žena Federica je jediná, která na něj nezapomněla, a úzkostlivě čekala na jeho návrat. 

A zatímco každý má starosti s rozmotáváním nitek svých vlastních životů, historie se náhle přihlásí a všední každodenní rutinu všech zúčastněných převrátí vzhůru nohama hrozným způsobem...

299 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Překladatel
Petra Najmanová
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
288
EAN:
9788073906498
Původní název:
Dove la storia finisce
Skladem
ISBN:
978-80-7390-649-8
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

Alessandro Piperno (Řím, 1972) učí francouzskou literaturu na univerzitě v Římě a je pravidelným přispěvatelem deníku Corriere della Sera. Jeho literární debut z roku 2005 Con le peggiori Intenzioni se stal senzací a byl přeložen do dvaceti jazyků. Román vyšel i v češtině pod názvem S těmi nejhoršími úmysly.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide