Logo

Koučinkem k dosažení úspěchu

Koucinkem_k_dosazeni_uspechu_3D

Kniha Koučinkem k dosažení úspěchu je povinností pro všechny začínající kouče, kteří chtějí své klienty podpořit na cestě za dosažením všech osobních i kariérních cílů. Jack Canfield a Peter Chee mají s koučinkem letité zkušenosti a o ty nejdůležitější se s vámi podělí právě v této knize. Dozvíte, jaké vlastnosti a dovednosti musí mít výjimečný kouč, co je to efektivní naslouchání a jaké otázky je třeba klientům klást, aby na ta nejlepší řešení přišli oni sami. 

Správný kouč věří, že potenciál dosáhnout výjimečnosti dřímá v každém z nás, a dělá vše pro to, aby jej probudil. Vydejte se i vy na fascinující cestu koučinku a pomozte svým klientům dosáhnout spokojenosti a úspěchu ve všech oblastech života! 

 

„Tato mocná, praktická kniha nabízí nástroje a strategie potřebné k tomu, aby se z vás stal vynikající obchodní či exekutivní kouč, abyste svým klientům pomohli v každé oblasti a aby vám koučink přinášel finanční profit.“ 

Brian Tracy, autor 60 knih, přeložených do 38 jazyků 

„Canfield a Chee stanovili standard pro každého, kdo se chce stát efektivním koučem. Jejich praktická a nadčasová moudrost vás provede principy, otázkami, citáty, konkrétními případy a nástroji, které umožní všem ctižádostivým koučům naplnit své ambice. Kdokoli, kdo spolupracuje s koučem, by se měl ujistit, že jeho kouč tyto standardy zná a řídí se jimi.“ 

Dave Ulrich, profesor školy Ross School of Management na Michiganské univerzitě,

autor bestselleru Mistrovské řízení lidských zdrojů

 

349 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
336
EAN:
9788073907259
Skladem
ISBN:
978-80-7390-725-9
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

JACK CANFIELD, nejlepší „americký kouč úspěchu“, se zabýval tím, v čem se úspěšní lidé liší od ostatních, a začal o tom psát. Ví, co je motivuje, žene kupředu a inspiruje. Tyto klíčové poznatky prezentuje bezpočtu lidí po celém světě. O úspěšných strategiích hovoří v médiích, ve firmách, na univerzitách a v profesních sdruženích ve více než třiceti zemích po celém světě. Milionům lidí své jedinečné a moderní návody předložil ve světovém bestselleru Pravidla úspěchu. Tento nový standard sebevzdělávání obsahuje 64 účinných pravidel úspěchu aplikovaných těmi nejúspěšnějšími jedinci napříč všemi společenskými i obchodními vrstvami. Pravidla úspěchu jsou spolu s celou sérií knih, produktů, koučinkových programů a značkového zboží dalším darem, který Jack Canfield přináší svým více než sto milionům čtenářů po celém světě. 

Více na: www.jackcanfield.com 

DR. PETER CHEE je prezidentem a výkonným ředitelem společnosti ITD World (The Institute of Training and Development), která patří mezi přední nadnárodní korporace v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Firma ITD World se díky více než šestadvacetiletému vedení dr. Chee zařadila mezi světové lídry na poli vzdělávání. Je držitelem doktorského titulu v oboru podnikového řízení, který získal na University of South Australia (UniSA), ale také titulu MSc. v oboru vzdělávání a řízení lidských zdrojů z britské University of Leicester. V Británii vystudoval i Chartered Institute of Marketing. Kromě toho se může pochlubit 
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Bon Jovi - Bryan Reesman (Marie Chlebnová)
Recenze Bon Jovi - Bryan Reesman (Marie Chlebnová)
18. 9. 2017
Hudební a kulturní novinář Bryan Reesman vám nabídne neuvěřitelnou publikaci popisující úspěšnou americkou hard rockovou skupinu.
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Nejhorší noční můra
Recenzní konkurz na připravovanou novinku Nejhorší noční můra
15. 9. 2017
První díl elektrizující nové série Brendy Novak, autorky bestsellerů New York Times.
Recenze Snaž se nedýchat - Holly Seddon (Anita Gingerová)
Recenze Snaž se nedýchat - Holly Seddon (Anita Gingerová)
14. 9. 2017
Napětí a zvídavost drží čtenáře bdělého již od první stránky. Je to stejné, jako když si slepíte prsty vteřinovým lepidlem a nemůžete je od sebe oddělit.
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Michaela Rubášová)
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Michaela Rubášová)
12. 9. 2017
Maminčin mazánek je prvním dílem začínající série s detektivem inspektorem G. Hunterem a detektivem konstáblem Charlie Staffordovou. Právě díky této dvojici si vás první díl a myslím, že i ty ostatní, hravě získají.
Recenze Vzestup raketových dívek - Nathalia Holt ( Marie Chlebnová)
Recenze Vzestup raketových dívek - Nathalia Holt ( Marie Chlebnová)
11. 9. 2017
Kniha líčí počátky vzniku laboratoře v kaňonu a zajímavé úspěšné i neúspěšné pokusy. I když je původní cíl skupiny vesmír, než se k němu dopracují, uběhne mnoho času.
Recenze Se záští - Eileen Cook (Denisa Mišinová)
Recenze Se záští - Eileen Cook (Denisa Mišinová)
10. 9. 2017
Toto dílko má mnoho pozitiv. Především je vidět, že si autorka psaní doopravdy užila a přemýšlela nad každým slovem či větou.
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Denisa Mišinová, DiS)
Recenze Maminčin mazánek - Sarah Flint (Denisa Mišinová, DiS)
8. 9. 2017
Navíc Sarah Flint je pseudonym bývalé kriminalistky, která plně využívá zkušeností z terénu. Výsledné dílko vás určitě pohltí, to vám můžu odpřisáhnout...
highslide