Logo

Koučinkem k dosažení úspěchu

Koucinkem_k_dosazeni_uspechu_3D

Kniha Koučinkem k dosažení úspěchu je povinností pro všechny začínající kouče, kteří chtějí své klienty podpořit na cestě za dosažením všech osobních i kariérních cílů. Jack Canfield a Peter Chee mají s koučinkem letité zkušenosti a o ty nejdůležitější se s vámi podělí právě v této knize. Dozvíte, jaké vlastnosti a dovednosti musí mít výjimečný kouč, co je to efektivní naslouchání a jaké otázky je třeba klientům klást, aby na ta nejlepší řešení přišli oni sami. 

Správný kouč věří, že potenciál dosáhnout výjimečnosti dřímá v každém z nás, a dělá vše pro to, aby jej probudil. Vydejte se i vy na fascinující cestu koučinku a pomozte svým klientům dosáhnout spokojenosti a úspěchu ve všech oblastech života! 

 

„Tato mocná, praktická kniha nabízí nástroje a strategie potřebné k tomu, aby se z vás stal vynikající obchodní či exekutivní kouč, abyste svým klientům pomohli v každé oblasti a aby vám koučink přinášel finanční profit.“ 

Brian Tracy, autor 60 knih, přeložených do 38 jazyků 

„Canfield a Chee stanovili standard pro každého, kdo se chce stát efektivním koučem. Jejich praktická a nadčasová moudrost vás provede principy, otázkami, citáty, konkrétními případy a nástroji, které umožní všem ctižádostivým koučům naplnit své ambice. Kdokoli, kdo spolupracuje s koučem, by se měl ujistit, že jeho kouč tyto standardy zná a řídí se jimi.“ 

Dave Ulrich, profesor školy Ross School of Management na Michiganské univerzitě,

autor bestselleru Mistrovské řízení lidských zdrojů

 

379 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
336
EAN:
9788073907259
Skladem
ISBN:
978-80-7390-725-9
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

JACK CANFIELD, nejlepší „americký kouč úspěchu“, se zabýval tím, v čem se úspěšní lidé liší od ostatních, a začal o tom psát. Ví, co je motivuje, žene kupředu a inspiruje. Tyto klíčové poznatky prezentuje bezpočtu lidí po celém světě. O úspěšných strategiích hovoří v médiích, ve firmách, na univerzitách a v profesních sdruženích ve více než třiceti zemích po celém světě. Milionům lidí své jedinečné a moderní návody předložil ve světovém bestselleru Pravidla úspěchu. Tento nový standard sebevzdělávání obsahuje 64 účinných pravidel úspěchu aplikovaných těmi nejúspěšnějšími jedinci napříč všemi společenskými i obchodními vrstvami. Pravidla úspěchu jsou spolu s celou sérií knih, produktů, koučinkových programů a značkového zboží dalším darem, který Jack Canfield přináší svým více než sto milionům čtenářů po celém světě. 

Více na: www.jackcanfield.com 

DR. PETER CHEE je prezidentem a výkonným ředitelem společnosti ITD World (The Institute of Training and Development), která patří mezi přední nadnárodní korporace v oblasti rozvoje lidských zdrojů. Firma ITD World se díky více než šestadvacetiletému vedení dr. Chee zařadila mezi světové lídry na poli vzdělávání. Je držitelem doktorského titulu v oboru podnikového řízení, který získal na University of South Australia (UniSA), ale také titulu MSc. v oboru vzdělávání a řízení lidských zdrojů z britské University of Leicester. V Británii vystudoval i Chartered Institute of Marketing. Kromě toho se může pochlubit 
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Hledáme nové překladatele
Hledáme nové překladatele
2. 5. 2018
Překladatel/lka pro Knihy Omega
NEJFANTASTIČTĚJŠÍ UDÁLOST LETOŠNÍHO ROKU! SE BLÍŽÍ!
NEJFANTASTIČTĚJŠÍ UDÁLOST LETOŠNÍHO ROKU! SE BLÍŽÍ!
5. 4. 2018
Nesmrtelní z Meluhy přicházejí a získají si i vás
Nový díl Cizinky od Diany Gabaldon: Odhalí dcera Jamieho a Claire tajemství o cestování v čase?
Nový díl Cizinky od Diany Gabaldon: Odhalí dcera Jamieho a Claire tajemství o cestování v čase?
22. 3. 2018
Bubny podzimu jsou čtvrtou knihou série románů Cizinka napsanou Dianou Gabaldon. Hlavní postavou je zdravotní sestra Claire Randallová, narozená ve 20. století, která cestuje v čase do 18. století ve Skotsku, kde se potkává s válečníkem z vysočiny Jamiem Fraserem, za kterého se provdá.
Mise Saturn: Unikátní sci-fi román, který budou hltat Marťanovi fanoušci
Mise Saturn: Unikátní sci-fi román, který budou hltat Marťanovi fanoušci
20. 3. 2018
Pro fanoušky Marťana přichází mimořádný thriller z budoucnosti od autora bestsellerů NY Times a držitele Pulitzerovy ceny Johna Sandforda a mezinárodně uznávaného fotografa a fanouška sci-fi Cteina.
Hledáme nové korektory
Hledáme nové korektory
26. 2. 2018
Korektor/korektorka pro Knihy Omega
Recenze The Crown - Robert Lacey (Milena Nová)
Recenze The Crown - Robert Lacey (Milena Nová)
24. 5. 2018
O tom, že Alžběta II. je fascinující osobností, se vůbec nemusíme bavit. Zná ji, miluje jí a obdivuje celý svět - ať za svůj smysl pro módu, který si po celý život udržuje, nebo to, že na anglickém trůnu sedí už dlouhých 66 let a stále to nevypadá, že by se v blízké době mělo cokoliv měnit.
Recenze Nejúžasnější věc - Maja Lunde a Hans Jørgen Sandnes (Ivana Vostřelová)
Recenze Nejúžasnější věc - Maja Lunde a Hans Jørgen Sandnes (Ivana Vostřelová)
18. 5. 2018
Hned na úvod mohu říct, že autorská dvojice Maja Lunde a Hans Jørgen Sandnes si s příběhem pěkně vyhrála.
highslide