Logo

Království zvířat

Kralovstvi_zvirat_3D
Od geparda řítícího se pastvinami za svou kořistí, až k maličké housence choulící se do své kukly, ve které nastane zázrak metamorfózy. Království zvířat je dějištěm plným takových fascinujících představení. V knize Discovery Plus: Království zvířat dostanou zvídaví malí čtenáři příležitost hlouběji se seznámit s přirozeným prostředím, společenskými zvyklostmi a instinkty svých oblíbených zvířecích kamarádů.
Barevné fotografie společně s podrobnými ilustracemi dětem umožní objevovat všechno od divokých krás džungle až po nepředstavitelné hloubky oceánu. K tomu jim poslouží také tabulky, klopy, folie a kolečka, díky nimž se získávání nových znalostí stane názornou zábavou a každý čtenář si vytvoří svou osobní zkušenost.
 
V závěru knihy je také slovníček důležitých pojmů, ve kterém lze najít význam odborných termínů, a rejstřík uvádějící, na kterých stránkách knihy se píše o tom či onom dílčím zázraku království zvířat. Vydejme se společně na pouť za krásným, mnohdy ale nebezpečným životem zvířat.
379 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
203x274 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
48
EAN:
9788075851000
Původní název:
Firefly Encyclopedia of Animals
Skladem
ISBN:
978-80-7585-100-0
  • O autorovi
  • Dotaz
Camilla de la Bedoyere je akademičkou v oblasti biologických věd. Spolupracuje se Zoological Society of London (Londýnská zoologická společnost). Je zkušenou autorkou knih pro děti i dospělé, ve kterých se převážně zaměřuje na svět přírody. Této kariéře se věnuje již 20 let. Za tu dobu zatím napsala více než 200 knih, které se prodávají po celém světě. Angažuje se také v žurnalistice. Pět let pracovala jako editorka dětských stránek v britských novinách. Pravidelně píše recenze knih pro děti a je poradcem při výrobě informačních letáků. Obzvlášť ji baví tvořit kreativní literaturu faktu a beletrii pro větší děti, především pro ty, co mají se čtením potíže.  
Žije v Londýně, a když zrovna sama nepíše, vyučuje čtenářskou gramotnost na jedné z londýnských středních škol nebo si užívá cestování, na jehož konci na ni čeká divočina ve skutečné podobě.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide