Logo

Krvavý ostrov - Dobrodružství Molly Blackwater

Perumov_3_dil_3D

Molly Blackwater je odvezena na Krvavý ostrov. Tam musí projít zasvěcovacím obřadem, který z ní udělá členku říšské šlechty. Na cestě jí potají doprovází dívka Yarina, která dokáže měnit podobu. Na ostrově se Molly dozvídá, že tzv. antimágové (hrabata, vikomti, markýzové a vévodové) objevili v energii umírajících mágů tajemství dlouhověkosti. Molly se musí dostat z ostrova pryč a vyřešit poslední záhadu – proč říše bojuje s barbary, a jak válku ukončit.

Rok vydání
2019
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075850829
Původní název:
Vol. 3 Blood Island - Adventures of Molly Blackwater (Молли Блэкуотер. Остров Крови)
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-082-9
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Nikolaj Danilovič Perumov (krátce Nick Perumov) - Никола́й Дании́лович Перу́мов je ruský spisovatel narozený v Leningradu (nyní Sankt-Peterburgu, kde i žije). Vystudoval biofyziku.
Svým románem Prsten Tmy (1994) – volné pokračování trilogie J. R. R.Tolkiena – způsobil velký poprask mezi čtenářskou veřejností a z bezvýznamného mladého člověka se v ruské fantasy stal autorem č. 1. Jeho dilogie se stala bestsellerem. Příběh je situován do Tolkienovského světa Středozemě. Později byla dilogie předělána na trilogii Prsten Tmy (1994-1995): Elfské ostří (1994), Temné kopí (1994) a Adamant Henny (1995). Trilogie zaznamenává v Rusku nadále velký úspěch. Od té doby napsal mnoho dalších knih, na dalších se podílel jako spoluautor.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide