Logo

Lahodně s Ellou každý den

Lahodně s Ellou  každý den
Lahodně s Ellou každý denLahodně s Ellou každý den
Pokračování kuchařky Lahodně s Ellou není jen tak obyčejným seznamem receptů jako mnoho jiných knih tohoto typu. Není to ani nudné povídání o nějaké další dietě. Je to velmi zajímavá kniha, díky které se naučíme těšit z přírodního jídla a zároveň dopřejeme tělu to, co nejvíce potřebuje. Autorka si je navíc vědoma složitosti a uspěchanosti dnešní doby a proto dbala na to, aby se její recepty daly připravit snadno a rychle. Je to jedinečná publikace, která člověku umožní zlepšit kvalitu života bez velké námahy.
 
O jejích receptech všichni mluví. (Daily Telegraph)
 
Všichni jsme se zbláznili do rozkošné Elly... Je velkou postavou v oblasti zdravé výživy. (Times)
 
Pokud jste někdy hledali recepty, které změní váš životní styl, pak je Ella vaše holka! Její přístup k jídlu, výživě a dietám je svěží, komplexní a vyvážený. (Radio Times)
349 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
170x234 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
264
EAN:
9788073903152
Původní název:
Deliciously Ella Every Day
Skladem
ISBN:
978-80-7390-315-2
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
  • Recenze
  • Trailer
  • Napsali o knize
  • Doporučuje
 

Ahoj,

jmenuji se Ella. Bylo skvělé zjistit, kolik z vás vaří a jí přírodní jídla se stejným nadšením jako já! Našim tělům tím prokazujeme obrovskou službu!

Založit blog bylo pro mě způsobem, jak se vypořádat s poměrně vzácnou nemocí s názvem syndrom posturální tachykardie. Lékaři ji u mě diagnostikovali v září roku 2011. Tato choroba měla zničující dopad na můj život. Nemohla jsem kvůli ní ani vyjít na ulici! Spala jsem 16 hodin denně, trápily mě nekonečné záchvaty bušení srdce, neustále mě sužovaly bolesti, nesnesitelné žaludeční potíže, bolení hlavy – a tak bych mohla pokračovat. Bylo to všechno, jen ne zábavné! Asi šest měsíců jsem se snažila nemoc léčit pomocí tradiční medicíny, ale na moje symptomy to nemělo téměř žádný dopad a 95% času jsem byla upoutána na lůžko. Rozhodla jsem se tedy, že je čas vše od základu změnit. Začala jsem se zajímat o celostní medicínu a přírodní léčitelství. To mě přivedlo ke změně stravovacích návyků. Ze dne na den jsem se přeorientovala na stravu založenou na přírodních potravinách rostlinného původu. Zcela jsem přestala jíst maso, mléčné výrobky, cukr, lepek, rafinovanou stravu a chemická aditiva. Byla to pro mě změna o 180 stupňů. Před tím jsem nikdy nejedla ovoce ani zeleninu! Můj jídelníček se sestával ze zmrzliny, čokolády, arašídového másla, želé, müsli a těstovin. Byla jsem závislá na cukru! Všechno, co najdete na mých stránkách, je výsledkem toho, co jsem se naučila a co vedlo k mému uzdravení. V žádném případě nejsem školená kuchařka. Jsem naprostý samouk a mé recepty jsou výsledkem mnoha pokusů a omylů!

V roce 2013 jsem získala magisterský titul v oboru historie umění na univerzitě St Andrews a poté jsem se vrátila domů do Londýna, kde pracuji na mnoha neuvěřitelně zajímavých projektech. Vydala jsem velmi úspěšnou aplikaci pro iPhone a Android (najdete ji na iTunes a Google Play). Pořádám kurzy vaření a setkání kulinářských klubů. Momentálně studuji přírodní dietologii na Vysoké škole přírodní medicíny.  

Autor fotografie: Tommy Clarke
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Ella Woodward je nádherná! Její recepty jsou jak z jiného světa a její filosofie mění životy. Zbožňuji tuto báječnou kuchařku a Elle jsem velmi vděčná za její sepsání. (Kris Carr, autorka NY Times bestselleru The Crazy Sexy Diet)
 
O jejích receptech všichni mluví. (Daily Telegraph)
 
Všichni jsme se zbláznili do rozkošné Elly... Je velkou postavou v oblasti zdravé výživy. (Times)
 
Pokud jste někdy hledali recepty, které změní váš životní styl, pak je Ella vaše holka! Její přístup k jídlu, výživě a dietám je svěží, komplexní a vyvážený. (Radio Times)
 
Senzační a inspirativní blog o jídle. (BBC Radio 2 - Steve Wright)
 
Její blog se stal kultem pro každého, kdo hledá chutné a zdravé jídlo, které je jednoduché na přípravu. (Grazia Daily)
 
Ella je příkladem pro bloggery, kteří chtějí být slavní. (Times)
 
Královna jednoduchého stravování. (Red magazine)
 
Elle je pouze 23 let a přesto zcela změnila pohled na zdravou výživu. Ella není jako Gwyneth Paltrow, která hlásá, že musíme pít pampeliškovou šťávu, protože je to detoxikační móda.  Je jen normální dívka, která přišla na způsob, jak se svou pomocí zotavit z vážné nemoci a toto tajemství se chce s námi podělit. (Daily Telegraph)
 
Lahodný a jednoduchý způsob zdravého vaření udělal z Elly superstar. Pokud někdo vyčnívá ze zástupu těch, co propagují zdravou výživu, pak je to Ella Woodward. (Red magazine)
 
Dívka, která snědla cokoli, se stala hlavní postavou zdravého stravování. Ella je inspirací nejen pro ty, kteří trpí nějakou nemocí, ale pro všechny ty, co prostě jen chtějí jíst zdravěji. (Grazia)
 
Zdravá strava nemusí být nudná... Její recepty jsou neuvěřitelně chutné a přitom jednoduché na přípravu. (Image)
žena a život 1
žena a život 2
žena a život 3
Bára Seidlová a herečky z divadla MaléHry si zamilovali a doporučují Lahodně s Ellou každý den.
Bára Seidlová a herečky z divadla MaléHry si zamilovali a doporučují Lahodně s Ellou každý den.
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide