Logo

Muhammad Ali: Životopis

3D_obalka_Ali_a_life

Úplná biografie americké ikony z pera oceňovaného životopisce Jonathana Eiga.

Když na LOH v Atlantě v roce 1996 zapalovala slabá, třesoucí se postava Muhammada Aliho olympijský oheň, vyvolala nejslavnější americká sportovní ikona ve třech miliardách televizních diváků novou vlnu zájmu. Muž, jenž kdysi odmítl bojovat za svou zem a neváhal své protivníky zaplavit přívalem urážek, se stal zbožňovaným po téměř celém světě.

Z tohoto průlomového Aliho životopisu se čtenář dozví množství zcela nových informací, které autor Jonathan Eig získal na základě detailního bádání, které posledních několik let vedl. Vzniká tak ohromující portrét jednoho z nejvýraznějších sportovců druhé poloviny dvacátého století. Během četby nezavítáme jen do ringu, ale dozvíme se mnohé také o Aliho osobním životě, finanční situaci, víře, ale také o prvních projevech jeho nemoci a zhoršujícím se zdravotním stavu. Ali představoval a dodnes představuje pro mnoho lidí symbol svobody, odvahy a nezlomného ducha.

Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075850843
Původní název:
Ali: A Life
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-084-3
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Jonathan Eig je autorem bestsellerů. Pracoval pro The Wall Street Journal. Se svou manželkou a dětmi žije v Chicagu. Pro více informací navštivte www.getcapone.com nebo www.jonathaneig.com.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide