Logo

Nejúžasnější den

nejuzasnejsi_den_obalka_3D
Dokonalé manželství je dokonalá iluze.
 
Paul Strom má dokonalý život: luxusní práci reklamního manažera, krásnou ženu, dva zdravé syny a velký dům v bohaté čtvrti. A sám je dokonalým manželem – živitelem, poskytovatelem a ochráncem. Proto naplánoval pro svou ženu Miu romantický víkend na chatě u jezera – jen pro ně dva. A slíbil jí, že dnešek bude nejlepší den.
Když se však Paul a Mia vydají autem z města na venkov, začne mezi nimi panovat napětí a pochyby. Jak moc doopravdy věří jeden druhému? Jak dokonalé je jejich manželství? A jak dokonalé může vůbec být?
Tato kniha vyvolává otázku, jak dobře doopravdy známe naše nejbližší. Přímo srší temnou energií, a její napětí neustále roste, až do samotného šokujícího závěru. Kaira Rouda kráčí ve šlépějích Manželů odvedle se svým napínavým příběhem podvodu a zrady tak ponuré, že dokáže zbořit manželství… nebo život.
 
„Velice zábavné a opravdu překvapivé!“
Kate Moretti, autorka New York Times bestselleru Mizející rok
 
„Děsivý příběh domácího napětí, ze kterého vám bude přebíhat mráz po zádech.“
Liz Fenton a Lisa Steinke, autorky bestselleru Tvůj báječný život
349 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
130x230 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
400
EAN:
9788073909666
Původní název:
Best Day Ever: A Riveting Psychological Thriller about the Perfect Marriage
Skladem
ISBN:
978-80-7390-966-6
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Kaira Rouda je autorkou bestsellerů Here, Home, Hope, The Goodbye Year, In the MirrorAll the Difference. Ve svých příbězích se zabývá tím, co se děje za zavřenými dveřmi zdánlivě dokonalých životů. Se svou rodinou žije v jižní Californii, kde momentálně pracuje na dalším románu. Navštivte její stránky na KairaRouda.com. Spojte se s ní na Facebook.com/KairaRoudaBook, nebo na Instagramu, Pinterestu a Twitteru – @KairaRouda.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide