Logo

Nezapomeň

nezapomen_3D

Roztomilý debut o tom, co se stane, když se dívka, která nemůže zapomenout, spřátelí s mužem, který si zoufale snaží vzpomenout.

Gavin, truchlící nad smrtí svého partnera, v žalu spálí každou fyzickou upomínku a prchá z Los Angeles do New Jersey. Zde žije desetiletá Joan, dcera přítele, která se narodila se vzácnou schopností vybavit si každý detail z každého dne svého života. Doufá, že mu pomůže udržet při životě vzpomínky na jeho milovaného Sydneyho.

Gavin a Joan uzavřou dohodu: Joan bude sdílet své vzpomínky na Sydneyho ze šesti návštěv u nich v minulých letech s Gavinem a Gavin ji na oplátku pomůže vyhrát lokální soutěž textařů a pomůže jí ke slávě. Tato zvláštní dvojice má cíl psát a vzpomínat. Dokud jedna z Joaniných vzpomínek nepřiměje Gavina pochybovat o tom, že ho Sydney doopravdy miloval.

Kniha Nezapomeň je vtipný a dojemný příběh ztráty, vzpomínek a přátelství.

Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
EAN:
9788073906221
Původní název:
THE REMINDERS
Připravujeme
Předpokládané vydání: 5.3.2018
ISBN:
978-80-7390-622-1
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
  • Trailer

Val Emmich je spisovatel, písničkář a herec, New York Post jej označil za "renesančního člověka". Objevil se v mnoha televizních pořadech, včetně 30 Rock, Vinyl a Ošklivka Betty. Žije v Jersey City v New Jersey. Toto je jeho první kniha.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide