Logo

Ocel, pára a magie - Dobrodružství Molly Blackwater

Perumov_2_dil_3D

Molly Blackwater se vrací domů až ze samého kraje světa – vybavena vědomostmi a zaklínadly, které z ní dělají „nepřítele státu“. Je zatčena a uvržena do hlubin Speciálního oddělení. Dokáže tento útvar přechytračit včetně záhadného Lorda Spencera, muže se zvláštními schopnostmi, který stojí v jeho čele?  Jen tak zachrání životy svých přátel, rodiny a sebe samotnou. Bojištěm Molly se stává její rodiště Nord York se svým bohatstvím, chudobou a utajenými podzemními jeskyněmi. Proti ní stojí nejen Speciální oddělení, ale i ti, kteří jsou schopni zničit veškerou magii.

Rok vydání
2019
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075850812
Původní název:
Vol. 2 Steel, Steam and Magic - Adventures of Molly Blackwater (Молли Блэкуотер. Сталь, пар и магия)
Ilustrace
Catherine Gaevskaya
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-081-2
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Nikolaj Danilovič Perumov (krátce Nick Perumov) - Никола́й Дании́лович Перу́мов je ruský spisovatel narozený v Leningradu (nyní Sankt-Peterburgu, kde i žije). Vystudoval biofyziku.
Svým románem Prsten Tmy (1994) – volné pokračování trilogie J. R. R.Tolkiena – způsobil velký poprask mezi čtenářskou veřejností a z bezvýznamného mladého člověka se v ruské fantasy stal autorem č. 1. Jeho dilogie se stala bestsellerem. Příběh je situován do Tolkienovského světa Středozemě. Později byla dilogie předělána na trilogii Prsten Tmy (1994-1995): Elfské ostří (1994), Temné kopí (1994) a Adamant Henny (1995). Trilogie zaznamenává v Rusku nadále velký úspěch. Od té doby napsal mnoho dalších knih, na dalších se podílel jako spoluautor.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide