Logo

Opravdové jídlo - Real Food Projects: 30 dovedností, 46 receptů, pěkně od nuly

Opravdove_jidlo_3D
Dejte jednou pro vždy vale svému supermarketu a začněte jíst opravdové jídlo.
 
Opravdové jídlo je příručka, která vás seznámí s třiceti základními kuchařskými dovednostmi a umožní vám získat opět vztah k tomu, co jíte. I když jste naprostý kuchařský analfabet, velmi brzy si můžete stloukat vlastní máslo a mazat si ho na domácí nehnětený chléb, grilovat klobásky vlastní výroby a používat to nejčerstvější sezónní ovoce k výrobě vlastní šťávy. Pokyny doprovázené fotografiemi vás povedou krok za krokem od začátku až do konce.
Už dlouhou dobu přijímáme tvrzení, že domácí příprava jídla je těžká, náročná na čas a vlastně za to ani nestojí. Ale Kate Walsh, kuchařka samouk a zastánce trvale udržitelného rozvoje, si dobře uvědomuje, že naučit se pár základních pokrmů pěkně od nuly a používat při jejich přípravě čerstvé lokální a sezónní suroviny je tím nejlepším způsobem, jak zlepšit nejen vlastní zdraví, ale i zdraví našeho celého potravinářského systému. A navíc to skvěle chutná!
 
Přidejte se i vy a hned dnes se pusťte do některého z receptů na opravdové jídlo!
399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
210x260 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
216
EAN:
9788073904975
Původní název:
Real food projects
Skladem
ISBN:
978-80-7390-497-5
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 
Kate Walsh si dala za cíl změnit náš způsob stravování. Jako kuchařka samouk a zastánce trvale udržitelného rozvoje upozorňuje, jak může každý z nás změnit své vaření, nakupování a přístup k potravinám. Práce v ekologickém zemědělství a seznámení se s hnutím Slow Food nasměrovaly Kate k založení komunity Opravdové jídlo - Real Food Projects, která soustřeďuje šéfkuchaře, pěstitele, chovatele, řezníky a konzumenty.
Pořádají kulinářské kurzy v Sydney a v Byron Bay, kde se Kate spojila s těmi nejlepšími místními kuchaři, aby lidi naučila základní kuchařské dovednosti a umožnila jim tak se navždy odpoutat od obchodních řetězců s jídlem.
Když Kate neučí, tráví čas psaním, rodičovskými povinnostmi a vařením - spoustou vaření. 
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide