Logo

Pět hvězd

Pet_hvezd_3D
Nápady se neprodávají samy. Zatímco síly globalizace, automatizace a umělé inteligence ohrožují každý obor, dobré nápady nestačí pouze mít. Pradávná schopnost přesvědčování je klíčem k výjimečnosti, získání náskoku a dosažení úspěchu v moderním světě.
Komunikace už zdaleka není pouze „jemnou“ dovedností, ale lidským faktorem, který vás učiní nezastavitelnými, neodolatelnými a nenahraditelnými, a získá vám kýžené pětihvězdičkové ohodnocení.
Autor bestselleru Mluv jako TED Carmine Gallo v této knize rozebírá Aristotelovu metodu přesvědčování způsobem, který dokáže inspirovat současné posluchače. Zatímco povaha práce se mění, a technologie nám umožňuje vmžiku přepravit zboží i informace z jednoho konce planety na druhý, umění komunikace se stává čím dál důležitějším. Gallo vyzpovídal neurovědce, ekonomy, historiky, milionáře a ředitele společností jako je Google, Nike a Airbnb, aby dokázal, jakým způsobem ve vás jejich slova dokáží podnítit představivost a zažehnout jiskru.
Ve věku informací máte pouze takovou hodnotu jako vaše nápady. Tato kniha vám pomůže na vzestupu z průměrnosti do výjimečnosti, a ve věku automatizace vám dá šanci.
 
Dozvíte se také:
  • která schopnost zvýší podle miliardáře Warrena Buffetta vaši hodnotu o 50 %
  • proč vaše práce může spadat do kategorie, kde 75 nebo víc % vašeho příjmu závisí na vaší schopnosti prodat své nápady
  • jaké tři společné body mají zakladatelé Airbnb s úspěšnými hollywoodskými filmy
  • proč byste měli dospělé lidi přesvědčovat jazykem třeťáků
  • jakou metodu použili Steve Jobs, Leonardo da Vinci a Picasso, aby ze svých mozků dostali to nejlepší
 
„V současné době, kdy hrozí, že technologie nahradí řadu lidských zaměstnání a dovedností, je umění komunikace důležitější než kdy předtím. V této knize najdete řadu praktických příkladů, které vám pomohou vaše myšlenky a pocity přenést do myslí druhých lidí.“
Adam Grant, autor New York Times bestselleru Dávat a brát , Originálů a (společně se Sheryl Sandbergovou) Možnosti B
Jak se stát mistrem přesvědčování od autora bestselleru Mluv jako TED .
379 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
336
EAN:
9788075851041
Původní název:
Five Stars: The Communication Secrets to Get from Good to Great
Skladem
ISBN:
978-80-7585-104-1
  • O autorovi
  • Dotaz
Carmine Gallo je autor bestselleru Mluv jako TED . Je vlivným komunikačním poradcem nejuznávanějších značek světa: Google, Accenture, Intel, Coca-Cola, Allstate, LinkedIn, a společností, které jsou provázány s naším každodenním životem. Jako populární řečník školí ředitele společností a lídry v tom, jak podávat dynamické prezentace a prostřednictvím inspirativních příběhů prodávat své produkty, podpořit růst firmy a podnítit změnu. Píše pro Forbes.com a Inc.com. Gallo je zároveň vede manažerské lekce na univerzitě v Harvardu.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide