Logo

Posvátné krystaly - 50 léčivých krystalů pro uzdravení těla i duše

Posvatne_krystaly_3D

Krystaly a drahé kameny byly už dávno používány nejen na ozdobu, ale také k léčení, na ochranu, v magii i při náboženských obřadech. První písemné záznamy, v nichž se dočteme o léčení pomocí kamenů, nám zanechali starověcí Egypťané. O léčivé moci krystalů se dovídáme též z dochovaných pojednání ájurvédských a tantrických učenců. 

Tato moudrost se dochovala dodnes a léčení pomocí krystalů je stále populární. Léčivá moc krystalů spočívá zvláště v jejich schopnosti působit na jednotlivé čakry – energetická centra, na nichž do značné míry závisí naše zdraví, tělesné i duševní – a přispívat k jejich správnému fungování. 

Kniha nám představí 50 vybraných drahých kamenů, uspořádaných podle barev jednotlivých čaker, a seznámí nás s jejich mimořádnými schopnostmi. Prozradí nám, že labradorit posiluje naši auru, amazonit zahání strach a probouzí inspiraci, křišťál umožňuje nahlédnout do budoucnosti a celestin nás spojuje s anděly.

 

299 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
145x195 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
128
EAN:
9788073908706
Původní název:
The Angel Bible: The Definitive Guide to Angel Wisdom
Skladem
ISBN:
978-80-7390-870-6
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

Hazel Raven je známá britská terapeutka s více než třicetiletou praxí. Mezi její specializace patří mimo jiné i léčení pomocí krystalů a drahých kamenů. Se svými přednáškami a workshopy procestovala tři světadíly.

 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide