Logo

Pozitivní principy dneška

pozitivní
Od autora bestselleru SÍLA POZITIVNÍHO MYŠLENÍ  
 

Jak změnit zdánlivě bezvýchodnou nebo ztracenou situaci k lepšímu? Prostřednictvím pozitivního principu. V této průkopnické knize dr. Peale čtenářům ukazuje, jak obnovit a udržet sílu pozitivního myšlení a osvojit si nový pohled na slovo „NEMOŽNÉ“. Používáním pozitivního principu se naučíte: 

• Soustředit sílu a pozornost na daný úkol

• Nadchnout se pro danou věc

• Oprostit se od chmurných myšlenek a zvyků

• Vytvářet tvůrčí prostředí

• Pozitivním způsobem reagovat na vzniklé problémy

• Věřit, že můžete uspět

• Používat sílu víry k dosažení cíle

249 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2016
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
brožovaný
Počet stran
256
EAN:
97880739047-5
Původní název:
The Positive Principle Today
Skladem
ISBN:
978-80-7390-471-5
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz

Pozitivní princip je založen na základním faktu, že na vše existuje správná odpověď, a že pozitivní myšlení pomůže tuto správnou odpověď najít.

Člověk myslící negativně se v konečném důsledku zničí sám. Tím, že neustále vysílá negativní myšlenky, aktivuje ve svém okolí negativitu. Existuje zákon přitažlivosti, podle něhož podobné přitahuje podobné. Vrána k vráně sedá. Podobné myšlenky k sobě mají přirozenou náklonnost. Člověk myslící negativně vyzařuje negativní myšlenky a tím spíš k sobě přitáhne negativní výsledky. Toto je nesporný a neměnný zákon mysli.

Naproti tomu člověk myslící pozitivně vyzařuje neustále pozitivní myšlenky spolu s živými představami naděje, optimismu a kreativity. Aktivuje kolem sebe tudíž pozitivitu a o to silněji k sobě přitahuje pozitivní výsledky. I toto je základní zákon mysli.

Norman Vincent Peale měl již od mládí velmi silný vztah k náboženství. Absolvoval teologická studia na univerzitách v Ohiu a Bostonu. Vyrůstal jako metodista, byl ordinován na duchovního, ale později přešel k Reformované americké církvi. Většinu života kázal v Novém Yorku a s postupem času se stal jedním z nejoblíbenějších duchovních tohoto města – jeho sbor se rozrostl z původních šesti set lidí na více než pět tisíc věřících. Kromě duchovní činnosti se také zabýval psychologií a byl velmi plodným autorem. Napsal několik desítek knih, k nejvýznamnějším a nestárnoucím patří Síla pozitivního myšlení. Prezident Reagan udělil doktoru Paelemu nejvyšší civilní vyznamenání za přínos na poli teologie.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Recenze Maskované město - Genevieve Cogman (Kristýna Bednářová)
Recenze Maskované město - Genevieve Cogman (Kristýna Bednářová)
14. 12. 2017
Série Neviditelná knihovna se rozšiřuje o další fantasy příběh, který tentokrát otevře brány do luxusních neuvěřitelných světů, vystavěných na základě tužeb a myšlenek svých jednotlivých vládců.
Recenze Jak se točí Cizinka - Tara Bennet (Sabina Novotná)
Recenze Jak se točí Cizinka - Tara Bennet (Sabina Novotná)
14. 12. 2017
Dnes mám pro vás jednu speciální recenzi - nejedná se o klasickou beletrii, ale o knihu, která je proměně knihy v seriál. Jak už asi všichni víte, miluji sérii Cizinka - nejen seriál ale hlavně její knižní předlohu.
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Ivona Šabíková - Chensie)
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Ivona Šabíková - Chensie)
13. 12. 2017
Ať už čekáte cokoliv, tak určitě ne natolik výrazné dílo podle skutečnosti, které vás osloví a změní vám život nebo alespoň pohled na něj. Zamilujete se, budete brečet a smát se.
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Jana Čaňková)
Recenze Zimní lidé - Jennifer McMahon (Jana Čaňková)
13. 12. 2017
Když přišla Sára Harrissonová Sheaová jednoho lednového dne roku 1908 o dcerku Gertie, všichni si mysleli, že se zbláznila, když začala tvrdit manželovi, že se Gertie vrátila…
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Jana Parýzková)
Recenze Blízko obzoru - Jessica Koch (Jana Parýzková)
12. 12. 2017
Nebudu vypisovat komu bych knihu doporučila, protože mám v plánu ji doporučovat na každém kroku, tento příběh nenechá nikoho chladným. Život opravdu není spravedlivý a já jsem ráda, že jsem dostala možnost si toto dílo přečíst. Myslím, že tento příběh v sobě budu mít opravdu dlouho.
Recenze Nežádejte o milost - Martin Österdahl (Ivana Vostřelová (Nedošínská)
Recenze Nežádejte o milost - Martin Österdahl (Ivana Vostřelová (Nedošínská)
12. 12. 2017
Hlavním hrdinou je Max Anger. Jde o člověka, který prošel tvrdým vojenským výcvikem, má železnou vůli a rozhodně se jen tak něčeho nelekne a nikdy se nevzdává bez boje.
Recenze Mořeplavec - Diana Gabaldon (Kateřina Miklíková)
Recenze Mořeplavec - Diana Gabaldon (Kateřina Miklíková)
11. 12. 2017
Od chvíle, kdy se na kopci Craigh na Dun Jamie a Claire museli rozloučit před blížící se bitvou u Cullodenu, uplynulo již dvacet let. Claire prošla kameny zpět do své doby, kde vychovává Jamieho dceru Brianu a Jamie odešel zemřít do bitvy, o které věděl, že je předem prohraná…
highslide