Logo

Předělání

Re_made_3D

Leon a jeho mladší sestra Grace se nedávno přestěhovali z New Yorku do Londýna. Zatímco se potýkají s novou školou, ve zprávách se začínají objevovat zvěsti o neidentifikovaném viru z Afriky. Během týdne virus zasáhne Londýn. Lidé se mění v kapalinu před očima obou sourozenců, kteří utíkají, aby si zachránili život. Měsíc poté, co se virus poprvé dotknul zemské atmosféry, mu podléhají všechny organismy.

Ale virus zdaleka není jediným nepřítelem, a přežití je jen první krok...

Rok vydání
2019
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073909215
Původní název:
Remade( Remade Trilogy)
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-921-5
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Alex Scarrow je bývalým rockovým kytaristou. Po deseti letech v různých neúspěšných kapelách skončil v herním průmyslu jako hlavní designér videoher. V současné době má vlastní herní společnost Grr Games. Je autorem oceněné série bestsellerů Jezdci časem, která se prodává ve více než třiceti zahraničních zemích. Momentálně pracuje na pokračování Remade .
Alex žije na východě Anglie ve městě Norwich se svou rodinou. Ve volném čase jezdí na snowboardu a plachetnici, skládá hudbu a chodí na procházky se svým uštěkaným teriérem Maxem. Hodně aktivní je také na Twitteru a Facebooku. Navštivte jeho stránky na www.alexscarrow.com .
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide