Logo

Pryskyřice

Pryskyrice_3D
Pro rodinu Harderových existuje pouze bezpodmínečná láska. Žijí poklidným životem v lesích na malém ostrově Head. Avšak otec a manžel již v životě zažil mnoho ztrát a nechce připustit další. 
 
Snad se mu jednou podaří svých přízraků zbavit. Třeba tím, že zavraždí svou matku, nebo nahlásí smrt vlastního dítěte. Nechá se týrat ženou. Nebo ho jeho noční můry, kterých se nemůže zbavit,pohltí úplně.
 
Jak se asi malému dítěti vyrůstá ve světě, kde je všechno vzhůru nohama, kde dobro je zlo a vzápětí naopak, kde temnota je světlo a mrtví ožívají? Dítěti, které nesmí s nikým mluvit. Dítěti, které je před „zlým“ okolním světem dobře ukryto?
 
Pryskyřice je silný příběh o lásce mezi lidmi, o věrnosti a starostlivosti – někdy velmi přehnané. Je to také děsivé zúčtování s obavou ze ztráty, o paranoie a nemyslitelné krutosti.
329 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
264
EAN:
9788073906351
Původní název:
Harpiks
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-635-1
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Ane Riel je autorkou dvou románů, Slagteren i Liseleje (2013) a Harpiks (2015). Napsala také řadu dětských knih, učebnic a publikací o umění a architektuře. Její debutový román Slagteren i Liseleje získal v roce 2014 cenu pro nejlepší dánský románový debut. Román Harpiks získal prestižní Nordic Award v roce 2016.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide