Logo

Řekni, že jsi moje

Rekni_ze_si_moje_3D
Kdyby vaše roční dcera zmizela, poznali byste ji o dvacet let později? Řekni, že jsi moje se vypořádává se dvěma věcmi, kterých se bojíme nejvíc – ztrátou dítěte a ztrátou rozumu.
 
Tři ženy. Tři příběhy. Tři pravdy.
Stellina dcera před mnoha lety zmizela z pláže během dovolené. Po zdlouhavém pátrání bylo policejní vyšetřování ukončeno. Předpokládalo se, že holčičku odnesly vlny, a byla prohlášena za mrtvou.Stella se s tím naučila žít. Pracuje jako psychoterapeutka, a společně se svým manželem Henrikem má syna Mila.Když se však na její klinice objeví neznámá mladá žena, Stella utrpí těžký panický záchvat. Je přesvědčená, že se jedná o její mrtvou dceru Alici.Jejich setkání je pouze začátkem nebezpečné cesty do minulosti. Stella musí za každou cenu zjistit, co se s Alicí stalo. Svou novou pacientkou začne být posedlá, a její zoufalství se stupňuje, až začne tvrdit, že jí někdo usiluje o život.Když jí však nikdo neuvěří, začne pochybovat o svém duševním zdraví. Je opravdu paranoidní, nebo má věřit svým instinktům?
 
Řekni, že jsi moje je psychologický thriller o bolestné ztrátě dítěte, který vypráví poutavý příběh zármutku, viny, šílenství a nebezpečné posedlosti.
 
„Psychologický román, který se před vašima očima promění v chladný thriller.“
Zin, Nizozemí
 
„Neuvěřitelně poutavý příběh chorobné mateřské lásky, zármutku a provinění.“
Netherlands Dagblad, Nizozemí
 
„Elisabeth Norebäck stvořila strhující psychologický thriller, ve kterém se průběžně střídají tři vypravěčky – Stella, Isabella a jistá Kerstin.“
Volkskrant, Nizozemí
 
„Mrazivý debut.“
Feeling, Nizozemí
 
„Zármutek, vina a posedlost jsou motivy brilantně psaného thrileru Řekni, že jsi moje od Elisabeth Norebäck.“
Margriet, Nizozemí
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
420
EAN:
9788073908010
Původní název:
TELL ME YOU'RE MINE (SÄG ATT DU ÄR MIN)
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-801-0
  • Dotaz
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide