Logo

Sběratel trofejí (série Charlotte Staffordová)

Sberatel_trofeji_3D
 
SLEDUJE… ČÍHÁ… A POČÍTÁ PRSTY.
 
Detektiv konstábl Charlie Staffordová je zpět.
Londýn sužuje vlna brutálních rasových útoků. Zároveň je ve westnorwoodském parku nalezena zohavená mrtvola ženy bez prsteníku a s vyřízlým srdcem. K vyšetřování se na žádost oddělení vražd připojuje také tým CSU pod vedením detektiva inspektora Geoffreyho Huntera. Spolu s ním vyráží do terénu i  mladá policistka Charlie Staffordová, kterou známe již z autorčina debutu.
V následujících kapitolách s námi autorka rozehrává mistrnou partii, možná o něco méně drsnou než v debutovém Maminčině mazánkovi , ale o to rafinovanější. Podivných vražd se shodným modem operandi přibývá, okruh podezřelých se rozrůstá, každý z nich má velmi uvěřitelný motiv a čtenář do poslední chvíle netuší, kdo je pachatel. Hunter se Staffordovou a ostatními členy týmu postupují metodicky, pečlivě schraňují důkazy, analyzují a vyslýchají…
Dopadne Charlie Staffordová rasového násilníka Millera? Podaří se jí zastavit zvráceného vraha a sběratele prstů? A co ji to bude stát?
 
DETEKTIV KONSTÁBL CHARLOTTE STAFFORDOVÁ ŘEŠÍ SVŮJ DRUHÝ PŘÍPAD
NAPÍNAVÝ THRILLER PRO FANOUŠKY ANGELY MARSONS
 
Z recenzí čtenářů:
 
"Čtu hodně detektivek, ale tahle je jedna z nejlepších.
 
Skvěle napsaný počin!"
 
"Výborná, dokonale napsaná kniha."
 
"Nedokázal jsem se od knihy odtrhnout."
 
"Naprosto skvělé! Napínavý román, který vás pohltí –
nedokázal jsem ho odložit!"
399 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
384
EAN:
9788073908799
Původní název:
THE TROPHY TAKER (DC Charlotte Stafford Series)
Skladem
ISBN:
978-80-7390-879-9
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
  • Trailer

Sarah Flint je pseudonym britské autorky, která 35 let pracovala u Metropolitní policie. Práce policistky se stala jejím posláním.  Mezitím se však roky snažila prosadit jako spisovatelka, a když od svého vydavatele obdržela smlouvu, rozhodla se svou kariéru u policie ukončit a začít se naplno věnovat psaní. Ve svých příbězích čerpá z mnoha skutečných případů, na jejichž vyřešení se během své služby podílela. Maminčin mazánek vyšel v roce 2016 a je její prvotinou. Její druhý detektivní příběh Trophy Taker vyšel v roce 2017. 

Sarah ráda čte a pilně se připravuje na svou velkou výzvu: výstup na Kilimandžáro. Žije a pracuje v Londýně s partnerem a třemi dcerami.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide