Logo

Se záští

Se_zasti_3D
Pro fanoušky  Ostrova lhářů a Dívky ve vlaku je tu mrazivý psychologický thriller o dospívající dívce, která si nemůže vzpomenout na posledních šest týdnů svého života.
 

Osmnáctiletá Jill Charron vyráží na výlet do Itálie. Má to být dobrodružství na celý život. Ale dochází k nehodě. Jill se probouzí v nemocnici, nohu v sádře, stehy v obličeji, a místo vzpomínek na posledních šest týdnů jen jedno velké nic.Ví jen to, co jí řekli: během školního výletu do Itálie se připletla ke smrtelné nehodě a musela být převezena domů, kde jí otec zařídil nadstandardní péči. Péči, která zahrnuje právníka, ale i houf novinářů... 

Protože je možné, že ta nehoda . . . nebyla pouhou nehodou. 

Jill se snaží dát dohromady události posledních šesti týdnů, než její dosud pohodlný a bezproblémový život zmizí v nenávratnu.

POKUD SI NEPAMATUJETE,CO SE STALO, JAK MŮŽETE VĚDĚT,ŽE NEJSTE NA VINĚ? 

 
"Tento multimediální projekt je perfektní thriller pro volný čas."
TeenVogue.com
 
„Při čtení tohoto thrilleru možná začnete přemýšlet, komu ze svých známých můžete věřit a komu ne.“
Parade.com 
 
"Thriller věrohodně zachycuje boj dívky se svou pamětí. Záleží jen na ní, jestli dokáže posbírat všechny střípky a obájit sebe sama.
Publishers Weekly
249 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
256
EAN:
9788073901042
Původní název:
With malice
Připravujeme
Předpokládané vydání: 21.8.2017
ISBN:
978-80-7390-104-2
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
  • Napsali o knize

Eileen Cook je autorkou řady románů, které byly přeloženy do osmi jazyků. Většinu svého dospívání si přála být někým jiným a žít někde jinde, což je skvělá škola pro spisovatele.Eileen žije ve Vancouveru se svým manželem a dvěma psy a už nechce být nikým jiným. 

Více na: www.eileencook.com

 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.

Čerstvě plnoletá, osmnáctiletá Jill Charron se probudí v nemocničním pokoji, má zlomenou nohu a traumatické poranění mozku, které způsobilo amnézii. Netuší, co se stalo a jak se dostala do nemocnice. Nepamatuje si, že před šesti týdny odjela na studijní pobyt do Itálie se svou nejlepší kamarádkou Simone. Nepamatuje si na bouračce, při které Simone zahynula, ani že se jí její bohatý otec snažil dostat do americké nemocnice. Nechápe, proč potřebuje právníka, kterého její otec najal. Všichni si myslí, že vědí, co se mezi Jill a Simone stalo - díky očitým svědků a bulvárním novinářům –, ale Jill chce zjistit pravdu sama.

Tento thriller barvitě líčí, co se mezi oběma dívkami mohlo stát a pomalu odkrývá události, které k tragické nehodě vedly. Jill pomalu rehabilituje zlomenou nohu a chodí za ní logoped, který jí učí znovu mluvit.

Kapitoly psané v první osobě se střídají s policejními protokoly a televizním zpravodajstvím. Jill s pomocí sociálních médií, emailů znovu objevuje komplikovaný vztah se svou kamarádkou a musí vyřešit, co je realita a co jen sen a domněnky.

Verdikt: Zručně napsaný thriller, který čtenáři umožní hádat až do poslední stránky.

Emma Carbone, Brooklyn Public Library

Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide