Logo

Shannarovy magické elfeíny

shannara_the_elfstones_3D

Jeden z nejoblíbenějších fantasy příběhů všech dob. Brzy bude nový seriál z produkce MTV.

 Tisíce let po zničení věku člověka a vědy vládne světu magie, ale hrozí bezprostřední nebezpečí. Horda zlých démonů přináší na zemi smrt. Pouze Wil Ohmsford, poslední z rodu Shannary, má sílu ochránit elfí princeznu Amberle a vydat se na nebezpečnou výpravu za záchranu světa, zatímco vůdce démonů se jej snaží za každou cenu zastavit a znemožnit mu vykonat jeho poslání.

 "Svět Shannary byl jedním z mých nejoblíbenějších fantastických světů v době, kdy jsem vyrůstal, a nemohu se dočkat, až se do něj zase vrátím." - Karen Russell, autor Swamplandia!

 "Pokud je Tolkien otcem moderní fantasy, Terry Brooks je jeho oblíbeným strýčkem." - Peter V. Brett, autor The Skull Throne

 "Skvělý vypravěč, Terry Brooks umí stvořit bohaté eposy naplněné tajemstvím, magií a nezapomenutelnými postavami." - Christopher Paolini, autor Eragona

Rok vydání
2017
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
704
EAN:
9788073903589
Původní název:
The Elfstones Of Shannara
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-358-9
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz
Terry Brooks je americký spisovatel fantasy. Studoval na Hamilton College anglickou literaturu a potom se dal na práva na Washington and Lee university. Psal už od střední školy, ale svou první knihu The Sword of Shannara (česky Shannarův meč) publikoval až roku 1977. V současné době věnuje psaní knih většinu svého volného času. Žije se svou ženou Judine hlavně na Havajských ostrovech.
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide