Logo

Síla pozitivního jednání

Sila_pozitivniho_jednani_3D
OD AUTORA SVĚTOVÉHO BESTSELLERU MYŠLENÍM K BOHATSTVÍ
 
Kniha Síla pozitivního jednání čerpá z četných publikací Napoleona Hilla, významného autora motivačních knih, které zájemcům předkládají principy chování a jednání vedoucí k úspěchu. Velký důraz se klade na samostatné myšlení, sebedůvěru, vytrvalost a připravenost jednat bez otálení. Současný komentář k těmto zásadám dodává Judith Williamson, ředitelka Celosvětového výukového centra Napoleona Hilla.
 
POZITIVNÍ PŘÍSTUP A JEDNÁNÍ JE ZÁRUKOU LEPŠÍCH VÝSLEDKŮ!
 
Lidé, kteří rádi jednají pozitivně, dosahují lepší výsledky, zakoušejí méně stresu, méně litují svých rozhodnutí, mají větší sebekázeň a dokážou být mnohem vytrvalejší. Tyto kvality přispívají k tomu, že se náš jedinečný svět stává lepším místem k životu. Svět kolem nás zlepšujeme prostě tím, že jednáme pozitivně.
Jestliže se rozhodnete pro pozitivní čin, začnete okamžitě získávat prospěch. Dáváte signál své podvědomé mysli, že jste zaměřeni na činy a žádné výmluvy na vás neplatí.
Kniha Síla pozitivního jednání vám k tomu poskytne vhodné nástroje.
 
Pomůže vám:
-          přijmout pozitivní postoj
-          dosáhnout lepšího fyzického zdraví
-          najít harmonii ve vztazích
-          osvobodit se od strachu
-          vidět naději do budoucnosti
-          získat schopnost víry
-          vzbudit touhu podělit se s ostatními
-          udržet si otevřenou mysl
-          dosáhnout sebekázně
-          porozumět lidem
 
Pokud se budete řídit kroky navrženými v této knize, začnete psát scénář svého života sami a budete tvořit své vlastní pokroky a úspěchy. Přečtěte si tuto knihu a začněte pozitivně jednat již dnes!
329 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Překladatel
Eva Zahradníčková
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
192
EAN:
9788073901691
Původní název:
Napoleon Hill's Power of Positive Action (Official Publication of the Napoleon Hill Foundation)
Skladem
ISBN:
978-80-7390-169-1
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

Napoleon Hill byl americký spisovatel a teoretik úspěchu. Narodil se do chudé rodiny a navzdory krušným začátkům se vypracoval do různých vlivných pozic, které obyčejně příslušely mnohem starším lidem. Osudovým se mu stalo setkání s americkým průmyslníkem Andrewem Carnegie, který ho pověřil prozkoumat příběhy úspěšných lidí ve všech povoláních a sestavit ze svých poznatků „první filozofii osobního úspěchu na světě“. Pracoval jako motivační řečník, učitel a esejista, ale také podnikal v cukrářství a v devatenácti letech se stal nejmladším vedoucím důlním pracovníkem, jemuž se zodpovídalo 350 lidí. Jeho život opisoval sinusoidu výher a proher, ale Hill vždy zůstal věrný svému krédu: „Kdo se vzdá, nikdy nevyhraje. Kdo chce vyhrát, nikdy se nevzdá.“

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide