Logo

Skleněný les

The_glass_forest_3D
 Nejprodávanější autorka dle New York Times přichází s napínavým románem o velmi problematické rodině a třech ženách, které odhalí své temné pravdy.  Na podzim roku 1960 žije Angie Glassová idylický život ve svém rodném městě Wisconsin. V jednadvaceti se vdala za okouzlujícího, hezkého Paula, a právě porodila chlapečka. Ale jeden telefonát jí navždy změní život.
 
  Když Ruby informuje Angie a Paula o tom, že její otec spáchal sebevraždu a matka je nezvěstná, všeho nechají a letí do malého města Stonekill v New Yorku, aby Ruby podpořili.
Angie si myslí, že pomůžou nešťastné mladé neteři nést zármutek, ale Ruby je složitá a záhadná sedmnáctiletá žena, která odmítá jakoukoliv péči. Angie zůstává v Henryho a Siljiině úžasném a ultramoderním domě na okraji lesa. Čím více se dozvídá o komplikované rodině Skleněných, tak začíná zpochybňovat samotnou strukturu svého vlastního manželství.
  Kniha provádí čtenáře Siljinými vzpomínkami, díky kterým objevuje Angie pravdu. Ruby strategicky rozebírá poměr svých rodičů, odhaluje příběh o lásce, tajemství a konečné zradě.
 
„Skvělá trefa! Swansonovou můžeme zařadit mezi uznávané autorky jako je Gillian Flynnová, Chris Pavone a Laura Lippmanová“
(Library Journal, Starred review).”  
 
Neexistuje žádné bezpečné místo, kam se obrátit, a na koho se spolehnout, o tom je nový thriller Cynthii Swansonové, Skleněný les. Čtenáři budou okouzleni strašidelným poválečným příběhem o tajemstvích, manipulaci a ztrátě nevinnosti. S naprosto jedinečným obsazením neohrožených ženských postav mění Swansonová tradiční rodinné vztahy vzhůru nohama, aby odhalila temnotu, která se skrývá na dně.
(Lynda Cohen Loigman, autor TWO-FAMILY HOUSE)
 
Skleněný les je příběh tří silných žen v šedesátých letech, z nichž jedna zmizela. Zčásti je to rodinná sága, zčásti vyprávění o tajemství a věku. Tento historický román je jak dobovým portrétem ženy, tak pečlivě vykresleným thrillerem. Tento úchvatně napsaný román jsem absolutně hltal.
(Jillian Cantor, autor knihy MARGOT a THE LOST LETTER)
Rok vydání
2018
Formát
130x230 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788075851581
Původní název:
The Glass Forest
Připravujeme
ISBN:
978-80-7585-158-1
  • O autorovi
  • Dotaz

CYNTHIA SWANSON je spisovatelka a designérka. Své povídky publikovala v časopisech 13th Moon, Kalliope, Sojourner a dalších. Její povídka, která vyšla v časopise 13th Moon získala nominaci na Pushcartovu cenu. Knihkupkyně je její první román. 

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide