Logo

Strava pro zdravý mozek

Strava_pro_zdravy_mozek_3D
Stárnutí je triumf moderní medicíny. V průměru můžeme počítat se střední délkou života o 10 až 20 let delší než generace našich prarodičů. Tato léta jsou skvělým bonusem – zároveň s sebou ale přináší nebývalé komplikace pro naše tělo a mysl.
 
Nedávné výzkumy ukázaly, která jídla a suroviny pomáhají chránit mozkové buňky před poškozením oxidací a zánětem, a která udržují naše orgánové soustavy v nejlepším stavu. Žádná kouzelná pilulka neexistuje (a těm, co nabízejí jednoduché řešení, nevěřte), ale zato existují ověřená doporučení stravy a životního stylu, která můžou vaši mysl dostat do vrcholné kondice.
Nutricionistka a mezinárodně uznávaná odbornice na výživu stárnoucích lidí Ngaire Hobbins vás přesvědčí o výrazném vlivu stravy na kvalitu vašeho života s přibývajícím věkem. Better Brain Food je nezbytná příručka životního stylu pro stárnoucí i jejich příbuzné – s recepty, které vás inspirují, dodají vám optimální výživu pro zdravou mysl, a mohou být upraveny pro stravování jednoho člověka i větších rodin.
499 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
200x255 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Počet stran
248
EAN:
9788073909925
Původní název:
Better Brain Food: Eat to Cheat Dementia and Cognitive Decline
Skladem
ISBN:
978-80-7390-992-5
  • O autorovi
  • Dotaz

Ngaire Hobbins je mezinárodní expertka výživy stárnoucích lidí, a vyhledávaná řečnice. Je členkou a moderátorkou konferencí International Federation of Ageing, The Gerontological Society of America, a British Society of Gerontology. Má rozsáhlé lékařské zkušenosti jako nutricionistka v nemocnicích i v soukromé praxi. Své první dvě knihy, Eat to Cheat Ageing a Eat to Cheat Dementia, vydala vlastním nákladem. Michelle Crawford je autorka receptů, kulinářská fotografka a autorka knihy A Table in the Orchard.

 
Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide