Logo

Stručná historie neřesti - Jak zlozvyky budovaly civilizace

Strucna_historie_neresti_3D
Historie nikdy nebyla tak zábavná a opojná.  
 
Zbraně, ocel a bakterie udělali z nás, pradávných lovců a sběračů, moderního člověka, ale na chlastu, sexu, „dobrym matroši“ a sprosťárnách stojí naše civilizace. Robert Evans svým neopakovatelným způsobem odhaluje a popisuje události, o kterých se v učebnicích dějepisu nedočtete. Například příběh prostitutky, ze které se stala císařovna a vymohla ženám jedno z nejdůležitějších práv vůbec – právo pít pivo, což napomohlo ke zhroucení první říše v Jižní Americe. Dále se naučíte: kouřit dýmku nosem jako původní obyvatelé Severní Ameriky, zahulit jako řečtí filosofové, opít se jako Suméřané nebo se odvázat jako naši předci z doby kamenné. Zahřešíte se starými vyznavači Islámu, přečtete si první bulvární plátek z dob starověkého Řecka a seznámíte se s podivuhodnou historií sexuálního byznysu. 
 
"Koktejl vědy, historie, humoru a hrubě nezodpovědného chování. Evans kreslí plastický obraz toho, jak zlozvyky a neřesti pomohly vybudovat svět, jak ho známe a milujeme."
David Wong, autor knihy John na konci umře
349 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2017
Formát
130x200 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
280
EAN:
9788073905064
Původní název:
A Brief History of Vice: How Bad Behavior Built Civilization
Skladem
ISBN:
978-80-7390-506-4
Autor:
  • Ukázka z knihy
  • O autorovi
  • Dotaz
 

Robert Evans je manažerem a redaktorem webových stránek Cracked.com. Jeho články zde mají průměrně šedesát čtyři miliony shlédnutíí za rok. Přispěl do bestsellerů You Might Be a ZombieThe De-Textbook.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide