Logo

Tajemný rytíř (komiks)

Tajemny_rytir_3D new

Celobarevný grafický román The Mystery Knight je příběh od George R. R. Martina a je prequelem ke Hře o trůny. 

„Každá svatba potřebuje zpěváka a každý turnaj potřebuje záhadného rytíře.“ 

Westeros je ledově klidný. Král Aerys I. sedí na železném trůnu. Epidemie moru již pominula. Ve vzduchu jsou stále cítit dozvuky šestnáct let starého, neúspěšného povstání. V těchto neklidných dobách se ušlechtilý rytíř Ser Duncan Tall – Dunk vydává na cestu Sedmi královstvími, aby vykonal rytířské skutky. Jeho původ však musí zůstat za každou cenu utajen. Míří na sever na Zimohrad, kde je pozván na neobyčejně lukrativní turnaj. Vítěz získá cennou trofej – dračí vejce. Přestože je Dunk výtečný bojovník, spokojil by se jen s teplým jídlem a sklenkou vína. Jeho boj však předem vyhraný nebude. Do cesty mu vstoupí záhadný rytíř, který může představovat nejen velké nebezpečí, ale též nová spiknutí…

499 Kč
Doporučená cena s DPH
Rok vydání
2018
Formát
169x259 mm
Jazyk
čeština
Vazba
Vázaný
Počet stran
168
EAN:
9788073908416
Původní název:
The Mystery Knight: A Graphic
  • O autorovi
  • Dotaz
  • Trailer

George R. R. Martin (1948) je spisovatel sci-fi a fantasy. Patrně nejznámější je díky sérii fantasy románů Píseň ledu a ohně. Je držitelem spisovatelských cen Hugo a Nebula, ceny Brama Stokera či World Fantasy Award.

Kariéra Bena Averyho odstartovala v okamžiku, kdy byl osloven tvůrcem Hry o trůny, aby napsal adaptaci prequelu The Hedge Knight. Od té doby Avery spolupracuje s řadou vydavatelů a píše komiksy mnoha žánrů, od sci-fi a fantasy až po historickou beletrii.

Mike S. Miller je veterán komiksu, který pracoval už na legendárním Supermanovi. Ilustroval komiksová zpracování Martinových děl Hedge KnightSworn Sword a nakreslil obálky pro komiksovou sérii Hra o trůny.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide