Logo

Tao Made Easy: Nadčasová moudrost pro navigaci v proměnlivém světě

The_tao_made_easy_3D

Klasický Tao Te Ching je nejprodávanější knihou v celé historii, s výjimkou Bible. Ale její interpretace a uplatnění zůstávají pro mnohé z nás tajemstvím. Stoupenci žijí jako my v komplikovanějším a rychlejším světě než před 2 500 lety, kdy sepsal čínský mudrc Lao Tse svých 81 strof. V Tao Made Easy, Alan Cohen - autor oblíbeného kurzu Miracle Made Easy - vezme vznešené a tajemné pojmy Tao a snese je dolů na zem. Kniha je napsána v moderním jazyce s mnoha praktickými příklady, které čtenáři mohou aplikovat na svůj každodenní život a získat tak skutečné a trvalé výsledky. 

Alan se u Taova učení soustředí na dva způsoby výkladu. Nejprve seřazuje učení podle hlavních témat, než aby je vysvětlovat verš po verši, jak to bývá u většiny interpretačních textů. Za druhé, našel originální a poutavý způsob poučení o životě pomocí krátkých dramatických skečů. V nich se představuje jako student Lao Tse. Když se proplétá výzvami a triumfy své vlastní duchovní cesty, komunikuje přímo a důvěrně s mudrcem. 

Staré čínské požehnání přeje: „Ať žiješ v zajímavé době.“ Toto
přání se pro nás stalo skutečností, píše Alan v úvodu Tao Made Easy. A jak se s tím vyrovnáváme? Byla lidem poskytnuta nějaká moudrost, která může pomoci kráčet s dobou, aniž by se nám to vymklo z rukou? Odpověď zní ano a tento nádherně čitelný, přímočarý průvodce nám to předává.

Rok vydání
2018
Formát
130x230 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
Původní název:
The Tao Made Easy: Timeless Wisdom to Navigate a Changing World
Připravujeme
ISBN:
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Alan Cohen je autorem 25 populárních inspirativních knih, včetně nejprodávanější Draci už
tu víc nežijí, oceněnou Deep Breath of Life a klasikou Jste tak šťastný jako váš pes? Přispívá do New York Times nejprodávanější řady Kuřecí polévka pro duši. Jeho knihy byly přeloženy do 26 cizích jazyků, uvedeny na webu Oprah.com a v USA Today, The Washington Post101 Top Experts. Alanův rozhlasový program Get Real je vysílán každý týden na Hay House Radio a jeho měsíční sloupek From the Heart je uváděn v mezinárodních časopisech. 

Alan je uznávanou postavou a koučem v seminářích v oblasti osobního růstu, inspirace, holistického zdraví, lidských vztahů a dosažení rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem. Pracoval s individuální a skupinovou dynamikou v Montclair State College, působil na Omega Institute for Holistic Studies, a je profesorem na EnTheos Academy for Optimal Living.  Objevil se v národním rozhlase a televizi, včetně Good Morning shows around
the nation, a jeho semináře byly pravidelně vysílány přes satelit na kanálu Wisdom a na Gaiam TV. Je uznávaným přednášejícím v oceňovaném dokumentárním filmu Finding Joe, který pojednává o vizionáři Josephu Campbellovi. Pro více informací navštivte jeho webovou stránku: www.alancohen.com

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide