Logo

Temnota v něm: svazek 1

The_darkness_within_him_3D
Pro fanoušky Jodi Ellenové Malpasové či Sylvie Dayové, kteří se stávají závislými na sérii Untwisted Series Passionate, je tu napínavý a návykový svazek 1. Omamná záležitost se slavným klavíristou Nicholasem Jacksonem, kterého přitahuje Rebecca, plachá majitelka knihkupectví. Omotá si ji svou vášní a mužností kolem prstů a poté ji opustí. Rebecce zůstane zlomené srdce. Pokouší se vzpamatovat ze vztahu s Nicholasem a sotva se jí podaří vyčistit si hlavu, Nicholas se znovu objeví, odhodlaný získat ji zpět. Ale když už jednou Rebecca poznala jeho stinnou stránku, která se ukrývá těsně pod povrchem, měla by skutečně riskovat?
 
Temnota v něm završila Padesát odstínů šedi? Pak si ji musíte přečíst! Kniha je napsána stylem, na kterém jsem byl od počátku závislý! Nemohl jsem se od ní odtrhnout! Moje jediné zklamání: přečetl jsem ji za den a chci víc! Těším se na knihu Venku z temnoty, svazek 2, ale zdá se, že ji nemůžu nikde najít!? No tak, Play Store, prosím, nahraj ji!
Google Books
Rok vydání
2018
Formát
130x230 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073907860
Původní název:
The Darkness within Him: Volume 1
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-786-0
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Alice Raineová se narodila v Londýně a studovala v Manchesteru. Nyní tráví čas cestováním po celém světě, objevováním, psaním a vyučováním. Alice žije se svým neustále trpícím, ale obrovsky podporujícím manželem, psem a bláznivou divokou kočkou, okolo které se točí celá domácnost. Dětství bylo pro Alici jedním dlouhým vymyšleným příběhem. Často ho trávila tím, že vymýšlela nové povídky. Obyčejné cesty autem se změnily v plavbu černého pasažéra ukrytého pod dekou, lezení na strom zase výzvou zdolat zeď magického hradu. Původně vystudovala archeologii, ale brzy si uvědomila, že práce je v tomto sektoru minimálně a rozhodla se, že její nadšení využije tím, že se stane učitelkou. Teď Alice dělí svůj čas mezi výuku a psaní, při kterém hojně využívá svou divokou představivost. Hodně jí ovlivňuje hudba, poslouchá vše od Snow Patrol a Linkin Park až po Evanescence a REM. Alice ráda tvoří v různých žánrech, včetně komických reálných příběhů a paranormální fantazie pro mladé. Mezi její první publikované romány patří řada knih Untwisted pro dospělé.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
highslide