Logo

Temnota v něm: svazek 1

The_darkness_within_him_3D
Pro fanoušky Jodi Ellenové Malpasové či Sylvie Dayové, kteří se stávají závislými na sérii Untwisted Series Passionate, je tu napínavý a návykový svazek 1. Omamná záležitost se slavným klavíristou Nicholasem Jacksonem, kterého přitahuje Rebecca, plachá majitelka knihkupectví. Omotá si ji svou vášní a mužností kolem prstů a poté ji opustí. Rebecce zůstane zlomené srdce. Pokouší se vzpamatovat ze vztahu s Nicholasem a sotva se jí podaří vyčistit si hlavu, Nicholas se znovu objeví, odhodlaný získat ji zpět. Ale když už jednou Rebecca poznala jeho stinnou stránku, která se ukrývá těsně pod povrchem, měla by skutečně riskovat?
 
Temnota v něm završila Padesát odstínů šedi? Pak si ji musíte přečíst! Kniha je napsána stylem, na kterém jsem byl od počátku závislý! Nemohl jsem se od ní odtrhnout! Moje jediné zklamání: přečetl jsem ji za den a chci víc! Těším se na knihu Venku z temnoty, svazek 2, ale zdá se, že ji nemůžu nikde najít!? No tak, Play Store, prosím, nahraj ji!
Google Books
Rok vydání
2018
Formát
130x230 mm
Jazyk
čeština
Vazba
vázaný
EAN:
9788073907860
Původní název:
The Darkness within Him: Volume 1
Připravujeme
ISBN:
978-80-7390-786-0
Autor:
  • O autorovi
  • Dotaz

Alice Raineová se narodila v Londýně a studovala v Manchesteru. Nyní tráví čas cestováním po celém světě, objevováním, psaním a vyučováním. Alice žije se svým neustále trpícím, ale obrovsky podporujícím manželem, psem a bláznivou divokou kočkou, okolo které se točí celá domácnost. Dětství bylo pro Alici jedním dlouhým vymyšleným příběhem. Často ho trávila tím, že vymýšlela nové povídky. Obyčejné cesty autem se změnily v plavbu černého pasažéra ukrytého pod dekou, lezení na strom zase výzvou zdolat zeď magického hradu. Původně vystudovala archeologii, ale brzy si uvědomila, že práce je v tomto sektoru minimálně a rozhodla se, že její nadšení využije tím, že se stane učitelkou. Teď Alice dělí svůj čas mezi výuku a psaní, při kterém hojně využívá svou divokou představivost. Hodně jí ovlivňuje hudba, poslouchá vše od Snow Patrol a Linkin Park až po Evanescence a REM. Alice ráda tvoří v různých žánrech, včetně komických reálných příběhů a paranormální fantazie pro mladé. Mezi její první publikované romány patří řada knih Untwisted pro dospělé.

Dotaz na knihu
 *
 *
Políčka s hvězdičkou jsou povinná.
Související tituly
Vytisknout stránku Poslat odkaz na e-mail
Aktuality
Hledáme nové překladatele
Hledáme nové překladatele
2. 5. 2018
Překladatel/lka pro Knihy Omega
NEJFANTASTIČTĚJŠÍ UDÁLOST LETOŠNÍHO ROKU! SE BLÍŽÍ!
NEJFANTASTIČTĚJŠÍ UDÁLOST LETOŠNÍHO ROKU! SE BLÍŽÍ!
5. 4. 2018
Nesmrtelní z Meluhy přicházejí a získají si i vás
Nový díl Cizinky od Diany Gabaldon: Odhalí dcera Jamieho a Claire tajemství o cestování v čase?
Nový díl Cizinky od Diany Gabaldon: Odhalí dcera Jamieho a Claire tajemství o cestování v čase?
22. 3. 2018
Bubny podzimu jsou čtvrtou knihou série románů Cizinka napsanou Dianou Gabaldon. Hlavní postavou je zdravotní sestra Claire Randallová, narozená ve 20. století, která cestuje v čase do 18. století ve Skotsku, kde se potkává s válečníkem z vysočiny Jamiem Fraserem, za kterého se provdá.
Mise Saturn: Unikátní sci-fi román, který budou hltat Marťanovi fanoušci
Mise Saturn: Unikátní sci-fi román, který budou hltat Marťanovi fanoušci
20. 3. 2018
Pro fanoušky Marťana přichází mimořádný thriller z budoucnosti od autora bestsellerů NY Times a držitele Pulitzerovy ceny Johna Sandforda a mezinárodně uznávaného fotografa a fanouška sci-fi Cteina.
Hledáme nové korektory
Hledáme nové korektory
26. 2. 2018
Korektor/korektorka pro Knihy Omega
Recenze The Crown - Robert Lacey (Milena Nová)
Recenze The Crown - Robert Lacey (Milena Nová)
24. 5. 2018
O tom, že Alžběta II. je fascinující osobností, se vůbec nemusíme bavit. Zná ji, miluje jí a obdivuje celý svět - ať za svůj smysl pro módu, který si po celý život udržuje, nebo to, že na anglickém trůnu sedí už dlouhých 66 let a stále to nevypadá, že by se v blízké době mělo cokoliv měnit.
Recenze Nejúžasnější věc - Maja Lunde a Hans Jørgen Sandnes (Ivana Vostřelová)
Recenze Nejúžasnější věc - Maja Lunde a Hans Jørgen Sandnes (Ivana Vostřelová)
18. 5. 2018
Hned na úvod mohu říct, že autorská dvojice Maja Lunde a Hans Jørgen Sandnes si s příběhem pěkně vyhrála.
highslide